Son Aramalar
Mozilla Firebird (Windows) programını download et , Mozilla Firebird (Windows) programını indir

İnternet » Tarayıcı » Mozilla Firebird (Windows)

Mozilla Firebird (Windows)
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows / TüMü
Üretici:
Ekleyen:
Mozilla Firebird (Windows) - bedava Mozilla Firebird yükle ücretsiz Mozilla Firebird yükle

Internet Explorer'dan sonra en çok kullanılan web tarayıcısı Mozilla'nın küçük kardeşi, hem özellik hemde kaynak tüketme konusunda ağabeyi kadar insafsız değil. Mozilla'nın bazı seçenekleri gereksiz geliyor ve kullanmıyosanız bu tarayıcıyı kullanmanız şiddetle tavsiye edilir.

Yeni sürümdeki değişiklikler ise şöyle; Gelişmiş Özellikler için bir panel eklenmiş, indirme/Yardımcı uygulamalar için seçenek paneli, Daha iyi çerez yönetimi, değiştirilmiş parola yöneticisi, Web Panelleri (Mozilla Sidebar benzeri). Ayrıca çok sayıda küçük hata giderilmiş ve program yazpısı güçlendirilmiş. Internet Explorer size yetmiyorsa, Mozilla fazla geliyorsa deneyin, beğeneceksiniz.
Bazı Değişiklikler; Yeni Şifre Yöneticisi, Sistem Güncellemesi Yüklemeleri, Web Panelleri, Gelişmiş Panel, Sayfa/Link/Resim gönderme ve daha birçok yeni uygulamalar yapılmış.
NOT: Linux işletim sistemine ait versiyonunu kullanmak isterseniz LİNUX yazlı yere tıklayınız.

Mozilla Firebird (Windows) hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 1 , bu yıl 42 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 560 mozilla firebird indir ücretsiz mozilla firebird indir
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim