Son Aramalar
Muvahhid programını download et , Muvahhid programını indir

Araçlar » Dini Program ve Belgeler » Muvahhid

Muvahhid
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Windows / TüMü
Üretici:
Ekleyen:
Muvahhid - islam ansiklopedisi indir Muvahhid indir bedava Muvahhid

6 Modülden oluşan onlarca ciltlik eseri bünyesinde barındıran İslâmi Kütüphane. Modüller ve özellikleri şu şekildedir: 1- Kur'ân-ı Kerîm: Kur'ân-ı Kerîm ve meâlini sayfa sayfa okuyabilir,

A-Z'ye Kur'ân fihristine gözatabilirsiniz.
2- Tefsir: Mevdudî'nin 7 ciltlik Tefhimu'l Kuran eserini okuyabilirsiniz.
3- Kur'ân Elifbası: Kur'ân'ı kendi harfleriyle okumayı öğrenebilirsiniz.
4- Siyer-i Nebî&Hadis: Salih SURUÇ tarafından 2 cilt olarak sunulan Kâinatın Efendisi Peygamberimizin Hayatı'nı ve Müellifi Îmam Nevevî'nin yaklaşık 1900 hadisi bir araya getiren Riyâz'üs Sâlîhîn eserinin tercümesini okuyabilirsiniz.
5- İslâm Fıkhı: Ömer Nasuhi BİLMEN'in Büyük İslâm İlmihali; Prof.Hamdi DÖNDÜREN'in Delilleriyle Aile İlmihali; Mehmed EMRE tarafından derlenen yaklaşık 3100 fetvayı 2 cilt halinde ve bunların yanında Hayreddin KARAMAN'ın Günlük Hayatımızda Helâller ve Haramlar kitabını bu modülde bulacaksınız.
6- Namaz Hocası: 7'den 70'e öğrenilmesi gereken temel dini bilgileri (mükellef, abdest, gusl, teyemmüm, namaz, namaz duaları ve sûreleri) resim ve seslendirmeler şeklinde sunan modül.

Muvahhid hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 1 , bu ay 22 , bu yıl 69 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 2612 muvahhid bedava muvahhid indir ücretsiz muvahhid indir
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim