Son Aramalar
NetLimiter 2 Lite programını download et , NetLimiter 2 Lite programını indir

İnternet » Çeşitli Araçlar » NetLimiter 2 Lite

NetLimiter 2 Lite
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Süre Kısıtlamalı / 28 Gün
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows 2000/2003/XP/Vista
Ekleyen:
NetLimiter 2 Lite - NetLimiter 2 Lite internet trafic programı

NetLimiter, Windows işletim sistemi için tasarlanmış, son internet trafiği denetleme ve izleme aracıdır. NetLimiter yazılımını uygulamalar veya bağlantılar için gelen-giden veri aktarımına sınır koymak amacıyla kullanabilirsiniz. Bu uygulama veya bağlantıların internet akışını da izleyebilirsiniz.

Bu benzersiz özellikle beraber, NetLimiter geniş kapsamlı istatistiksel internet araçları sunar. Bu araçlar, gerçek-zamanlı internet akışı ölçümleri ve uygulama başına uzun vadeli internet akış istatistiklerini de kapsamaktadır.

Yazılımın Genel Özellikleri
 • Ağ İzleyici: NetLimiter 2, ağ üzerinde bağlantısı olan tüm uygulamaların transfer oranlarını ve daha fazlasını liste biçiminde gösterir.
 • Bant-Genişliği Sınırlayıcı ve Planlayıcı: NetLimiter 2 yazılımını uygulamaların ağ üzerinden bilgisayara yaptığı indirme ve ağa olan yükleme oranlarını sınırlamak için kullanabilirsiniz. Ağa üzerinden yapılan indirmeleri ve bilgisayardan ağa yapılan yüklemeleri oldukça kolay biçimde yönetebilir, bant genişliğini denetleyip düzenleyebilirsiniz.
 • İstatistiksel Araçlar: Bu özellik NetLimiter yazılımını kullanmaya başladığınızdan beri internet trafiğinizin tarihini tutabilmenizi sağlamaktadır.
 • Ek Ağ Bilgisi: Bağlantıların nereden yapıldığı, hangi IP adresine sahip olduğu, yapılan işlemlerin kaydı gibi ek bilgilerin sunulmasını sağlayan özelliktir.

  Lite Sürümün Özellikleri
 • Lite sürüm, yazılımın Pro sürümünün sahip olduğu özelliklere göre epey kısıtlı özelliklere sahiptir. Yazılımın Lite sürümünün iki temel özelliği şunlardır:
 • Ağ trafiğini izleyebilme.
 • Gelen ve giden tranfer oranları için sınır değerler belirleyebilme.
 • Lite sürüm Pro sürümden daha düşük bir fiyata sahiptir.

  Not : Yazılımın deneme sürümünü 28 gün boyunca tüm özelliklerinden yararlanarak kullanabilirsiniz. Yazılımı bu süreden sonra da kullanmak istiyorsanız 16.95 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

  NetLimiter 2 Lite hakkında yapılan son 3 yorum

   Henüz yorum eklenmedi
     
   Ad soyad *
   Mail
   Yorum *
   Güvenlik Kodu

  (*) Gerekli alanlar.
 • Bu program bu gün 1 ,bu hafta 4 , bu ay 7 , bu yıl 45 kez indirildi
      Toplam indirilme sayısı : 311 netlimiter 2 lite internet trafic programı internet trafic internet trafik gözetleme
  Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
  bildirim