Son Aramalar
NetVideoHunter programını download et , NetVideoHunter programını indir

İnternet » Tarayıcı Eklentileri » NetVideoHunter

NetVideoHunter
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows / TüMü
Üretici:
Ekleyen:
NetVideoHunter - video indirme programı NetVideoHunter indir

NetVideoHunter Programı Tanıtımı
NetVideoHunter Firefox internet tarayıcısı için geliştirilmiş video paylaşım sitelerinden video indirmenize yardımcı olacak ücretsiz bir eklentidir.

NetVideoHunter, bir video paylaşım sitesinde video izlemeye başladığınız zaman video adresini otomatik olarak algılayarak listesine dahil eder ve videoyu bilgisayarınıza indirmenizi sağlar.

Eklenti yüklendikten sonra tarayıcınızın durum çubuğunda simge ile belirtilir ve simge yanında algılanan video sayısı belirtilir. Bu simgeye tıklayarak açacağınız pencerede sol panelde yakalanan videolar liste halinde görüntülenir.

Listedeki videoların yanında iki tane düğme bulunmaktadır. Bunlardan Play olanına tıkladığınız zaman sağ panelde ilgili video oynatılmaya başlanır. Download düğmesine tıklayarakta video dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Tek tek indirme yapabileceğiniz gibi çoklu seçim yaparak bir seferde birden çok video dosyasının indirilmesini sağlayabilirsiniz.

Kurulum:
İnternetten kurulum: Firefox tarayıcısı ile indirme linkine tıkladığınızda adres çubuğunun altında uyarı satırı belirirse izin ver dedikten sonra açılan pencerede 5 saniyelik geri sayımı bekledikten sonra Şimdi kur tuşuna tıklayınız.
Bilgisayardan kurulum: Eğer farklı bir tarayıcı ile bilgisayarınıza indirdiğiniz eklentiyi daha sonradan bilgisayarınızdan kurmak isterseniz Firefox tarayıcısını açtıktan sonra Dosya menüsünden Aç`a tıklayın ve eklentiyi bilgisayarınızdan seçip, 5 saniye geri sayımı bekledikten sonra Şimdi Kur`u tıklayın. Yükleme işlemi bittikten sonra Firefox tarayıcınızı yeniden başlatmanız gerekmektedir.

NetVideoHunter hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 1 ,bu hafta 3 , bu ay 9 , bu yıl 41 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 410 firefox video indirici netvideohunter
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim