Son Aramalar
Netten Resim indirici programını download et , Netten Resim indirici programını indir

İnternet » İndirme Yöneticileri » Netten Resim indirici

Netten Resim indirici
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Süre Kısıtlamalı / 30 Gün
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows / TüMü
Üretici:
Ekleyen:
Netten Resim indirici - Web Pictures Downloader web sitelerinden resim yükle

Web Pictures Downloader Programı Tanıtımı
Web Pictures Downloader, internette özellikle web galerilerinde bulunan resimleri tek tek elle indirmekle uğraşmadan hızlı, kolay ve toplu bir şekilde indirmeyi sağlayan bir program.

Hızlı internetin yaygınlaşmasıyla internet kullanıcı ve site sayısı artmış durumda. İnternet denizinde aradığınız ya da istediğiniz resimleri bulup tek tek indirmek, uzun, zahmetli ve sıkıcı bir işlemdir. Program burada devreye girip, birkaç ayarlamayla tüm resim galerilerinin içeriğini kısa sürede indirip, sizi uğraştan kurtarır. Siz internette dolaşmaya devam ederken o arkaplanda çalışıp verilen görevleri tamamlamaya çalışır.

Örneğin, bir sanatçının resimlerini indirmek istiyorsunuz ve sitesinde bol miktarda resim var. Sadece bağlantı adresini kopyalayıp, programın gerekli yerine yapıştırıp ve Ok tuşuna bastığınızda indirme başlatılır.

Program aynı anda 8 parça iş yapabilir. İnen resimlere bakabilirsiniz.

Kısıtlama ve lisans:
30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Ayrıca 50 resim sınırı var. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 19.95$`dır.

Netten Resim indirici hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 5 , bu yıl 41 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 451 web pictures downloader galeriden resim indir sitelerden resim download
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim