Son Aramalar
Odesa Klasör Kilidi Programı programını download et , Odesa Klasör Kilidi Programı programını indir

Araçlar » Şifreleme - Güvenlik » Odesa Klasör Kilidi Programı

Odesa Klasör Kilidi Programı
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Özellik Kısıtlamalı
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Windows / TüMü
Üretici:
Ekleyen:
Odesa Klasör Kilidi Programı - Odesa Klasör Kilidi Programı bedava download dosya kilitleme programı bedava download et dosya kilit programı indir

Odesa Klasör Kilidi; önemli dosyalarınızı güvenle kilitleyebileceğiniz, bir şifreleme yazılımıdır. Program açılışta sizden program şifresini istemekte ve o şifre ile programı açabilmektesiniz. Odesa Klasör Kilidi; kullanımı oldukça basit, kullanıcıyı uzun ayarlar ve zor ekranlarla sıkmayan bir yeni görünüme kavuşmuştur. Dosya boyutunun küçük olması, kurulum ve geri kaldırma işlemlerinin sorunsuzca hallediliyor olması, tüm kullanıcı ekranlarının Turkce olması, bilgisayar kullanıcıları tarafından oldukça beğenilecek ve faydalı özelliklerdir.

Örneğin :

Klasör Kilitlemek için; Programı açtıktan sonra kilitlemek istediğiniz klasörü seçmek için Kilitle butonuna basıp, ekrana gelecek olan klasör ağacından istediğiniz sürücüyü ve klasörü seçtikten sonra Tamam butonuna basmanız yeterlidir.

Kilidi Açmak için; Yukarıdaki işlemin tersini yapmanız yeterlidir.

Kullanım Kılavuzu :
Programı kurduğunuzda bilgisayarınızın Başlat/Programlar menü ağacına atanan Odesa Yazılım>Klasör Kilidi>Yardım menüsüne tıkladığınızda açılan MHT uzantılı dosyada her türlü kullanım ve önemli bilgiler yer almaktadır. Bu bilgilere aşağıda kısaca değinilmiştir.

İlk Çalıştırılma :
Program ilk çalıştırıldığında karşınıza şifre ekranı gelir. Programın ilk kurulum yapıldıktan sonraki açılış şifresi coded1?dir.

Program Kilit Merkezi :
Açılış parolanızı girdikten sonra gelen ekran (sayfamızdaki resim) programın ana çalışma ekranıdır.

Burada Dikkat Edilmesi Gereken İki Husus Vardır.
1.) Klasör Kilitleme Ve Kilit Açma işlemleri burada yapılmaktadır.
2.) Programın giriş parolası bu kısımdan değişmektedir.

Parola Ekranı : Parola Merkezi
Kilit Merkezi kısmında görülen program ekranı'nın Parolayı Değiştir adlı menüsünden Parolayı Değiştir seçeneğine tıklayarak gelen ekrandan parolanızı değiştirebilirsiniz.

Dikkat Etmeniz Gereken Husus : Eğer ilk kurulumdan sonra yapıyorsanız eski parola kısmına coded1 yazıp yeni parola kısmına da sizin belirlediğiniz yeni bir parolayı yazmanızdır.

Sonuç!

Netice itibariyle Folder Lock gibi programlar yerine Odesa Klasör Kilidini tercih etmeniz emeğimizin karşılığını almak açısından bizi mutlu eder!

Lütfen bize her türlü eleştirinizi, sorularınızı ve önerilerinizi iletin!

Üreticiye Ulaşım :
Üretici firma ile bu adresten irtibata geçebilirsiniz ve en kısa sürede sorunuzun cevaplandırılacağından emin olabilirsiniz.
Saygı kuralları çerçevesinde yorum, görüş, eleştiri ve sorularını yazmaktan çekinmeyin, mutlaka cevabını alırsınız.

Versiyon Değişiklikleri :
 
 • Sitemizde daha önce binlerce kişi tarafından temin edilerek kullanılan Odesa Klasör Kilidi 1.8 adlı programın yeni versiyonudur.
   
 • Bu versiyonda program ücretsiz sürümden çıkarılarak, 10 Kullanımlık Tam Fonksiyonlu Demo halinde sunulmaktadır.
   
 • Önceki sürüme göre hatasız hale getirilmiştir.
   
 • Windows Vista İşletim Sistemi ile uyumlu hale getirilmiştir.

  ÖNEMLİ NOT :
  Program 10 kullanımlık demo versiyon olduğundan, kullanım hakkınız bittiğinde kilitlediğiniz klasörleri programı satın almadıkça açamayacağınız üretici tarafından belirtilmektedir.
  Lütfen programı satın almadan deneme amacıyla kullanacaksanız, 10 seferlik kullanım hakkınız bitmeden kilitlediğiniz klasörlerin kilidini çözmeyi unutmayınız.
 • Odesa Klasör Kilidi Programı hakkında yapılan son 3 yorum

   Henüz yorum eklenmedi
     
   Ad soyad *
   Mail
   Yorum *
   Güvenlik Kodu

  (*) Gerekli alanlar.
  Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 2 , bu yıl 39 kez indirildi
      Toplam indirilme sayısı : 2972 odesa klasör kilidi programı bedava dosya şifreleme proğramı dosları şifreleme
  Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
  bildirim