Son Aramalar
PDFMoto programını download et , PDFMoto programını indir

Araçlar » Dosya - Sürücü Yönetim » PDFMoto

PDFMoto
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows NT/2000/2003/XP
Üretici:
Ekleyen:
PDFMoto - ücretsiz PDFMoto full sürüm indir PDF yapıcı bedava download Word dosyalarını PDF çevrme programı indir PDFMoto 1.6 full indir

Word, Excel ve Visio dökümanlarını, PDF formatına çevirmeye yarayan bu ücretsiz yazılım ile belgelerinizi web üzerinden başkalarıyla paylaşabilir veya arşiv yapabilirsiniz. Çevirdiğiniz PDF dosyalarını istediğiniz takdirde otomatik olarak FTP sunucusuna yükleyebilir ve dosyanıza ulaşmaya yarayan kısayolları içeren bir HTML sayfası oluşturabilirsiniz.

Yazılımın diğer bir özelliği ise belli bir klasörü gözlem altına alması ve bu klasör altına kaydedilen tüm belgelerin otomatik olarak PDF formatına çevrilmesidir.
Program HTML yanında ASP ve PHP desteği de vermektedir.
Uygulamayı kullanırken PDF formatına çevirmek istediğiniz tüm dosyaları bir klasör altına toplayın. Document Lybrary altında “add” tuşuna basın. Açılan sihirbazın adımlarını sırasıyla takip edin. Bittiğinde proje ismi olarak verdiğiniz klasör altında PDF formatına çevrilmiş belgelerinizi görebilirsiniz. Yalnız unutmayın yazılım ücretsiz dahi olsa aynı anda en fazla 50 dosyayı çevirebiliyor.

PDFMoto hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 1 , bu ay 5 , bu yıl 38 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 646
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim