Son Aramalar
Pingus programını download et , Pingus programını indir

Linux » Oyun - Eğlence » Pingus

Pingus
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Linux
Üretici:
Ekleyen:
Pingus - Pingus indir linux Pingus indir linux Pingus oyna Pingus oyunu oyna

İşte Linux'un Super Mairo'su. (Bu tür oyunların atası olarak Windows'da Super Mario , Linux'da Pingus , Amiga'da Super Frog gösterilmektedir) Ancak bu oyunda süper mario yerine penguenler var. Ayrıca oyun genelde buzullarda geçiyor.

Ancak çok zevkli bir oyun. Oyunda birçok tur bulunuyor. İlerlemeli oyun sevenler için ideal. Linux kullanıcıları arasında hızla yaygınlaşan bu oyunu mutlaka deneyin. Makine başına kilitlenipde günlerce bu oyunu bitirmek için uğraşabilirsiniz. Bu oyun tüm Linux dağıtımlarında ve tüm Linux versiyonlarında çalışabilir. Sistem gereksinimleri ise çok düşüktür. İyi bir ekran kartına gerek yoktur. Bu oyun tamamen ücretsizdir.

Pingus hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 2 , bu yıl 48 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 1384 pingus pingus indir ücretsiz pingus indir pingus oyna linux pingus
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim