Son Aramalar
Power Sound Editor Free programını download et , Power Sound Editor Free programını indir

Ses - Video » Ses/Görüntü Düzenleyiciler » Power Sound Editor Free

Power Sound Editor Free
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
Ingilizce
İşletim Sistemi:
Windows / TüMü
Ekleyen:
Power Sound Editor Free - free Power Sound Editor Free indir full Power Sound Editor Free indir

Program Hakkında
Power Sound Editor 6.3.1 hem hoş arayüzü hemde işlevselliği ile ses işleme programı meraklılarına hitap ediyor. İşlevlerine bakıldığında ve ücretsiz olarak kullanıma sunulduğu düşünüldüğünde başlangıç/orta düzey kullanıcılar için iyi bir alternatif.

Bu program ile CDlerden dosya alarak veya kendi mikrofonunuzu kullanarak kayıt yapabilir, yaptığınız bu kayıtları çeşitli efektler ekleyerek ve ses yüksekliklerini ayarlayarak dilediğiniz gibi işleyebilirsiniz. Ayrıca bu kayıtları istediğiniz noktalarından kesebilir ve çeşitli eklemeler yapabilirsiniz. Bu kayıtları yapılmış olan değişiklikler ile tekrardan istediğiniz yere (pc,CD) kaydedebilirsiniz.

Programın uninstall seçeneği mevcuttur. Bilgisayarınızdan kaldırmak istediğinizde programlar bölümündeki kendi menüsünden veya Denetim Masası’ndaki program ekle/kaldır bölümünden sorunsuzca kaldırabilirsiniz.

Desteklediği ses formatları :

• Mp3
• Ogg
• Wave
• WMA

Programın free versiyonunun kendi içerisindeki menülerden ulaşabileceğiniz ve mevcut sürümünüzü yükseltebileceğiniz bir de deluxe versiyonu bulunmaktadır. Birkaç özelliğin daha eklenmiş olduğu bu versiyonuna $29.95 karşılığında sahip olunabilmektedir.

NOT: Power Sound Editor 6.3.1.‘in denemesi yapılarak sorunsuz çalıştığı görülmüştür. Ayrıca 39 ayrı virüs taramasından geçirilerek sizlerin kullanımına sunulmuştur.

Power Sound Editor Free hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 1 , bu ay 4 , bu yıl 32 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 596 power sound editor free ses programı ses düzenleme programı
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim