Son Aramalar
Rapid File Renamer programını download et , Rapid File Renamer programını indir

Araçlar » Dosya - Sürücü Yönetim » Rapid File Renamer

Rapid File Renamer
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Süre Kısıtlamalı / 30 Gün
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows 2000/2003/XP/Vista/7
Üretici:
Ekleyen:
Rapid File Renamer - Rapid File Renamer indir

Rapid File Renamer Programı Tanıtımı
Rapid File Renamer, dosya adlarını yeniden adlandırmak için kullanılabilecek bir program. Program sayesinde iki veya daha çok dosyanın adını aynı anda hızlı ve kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Dosya adlarını tek ek elle değiştirmek eğer çok sayıda dosya varsa hem zor hem de zaman kaybına sebep olur. Program burada devreye girip işi kolaylaştırıp, hızlandırıyor.

Örneğin, geniş bir resim arşiviniz içinnde çiçek resimlerinden oluşan dosyanız ya da resimleriniz var. İnternetten indirdiğiniz dosya adları kendi adlarıyla inmişse bunları karıştırmamak ve hepsini bir sıraya dizmek için çiçek1 şeklinde ve daha sonrakilerinde 2,3...devam edeceği otomatik adlandırma yapabilirsiniz.

Programı açtığınızda karşınıza gelen ekranda bulunnan source folderden alt klasörleriyle birlikte yeniden adlandırılacak dosya klasörünü belirledikten sonra (örneğin *.JPG. Sadece JPG resim içersin şeklinde) yine alt kısımda bulunnan ayarlar içinnden ayarlamayı yaptıktan sonra dosyalar toplu olarak dönüştürülmeye başlanır.

Kullanıcı dostu arayüz ile kolay bir şekilde kullanılabilir.

Programın lisanslı fiyatı ise 19.95$`dır.

Rapid File Renamer hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 4 , bu yıl 49 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 252 dosya adlandırıcı rapid file renamer
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim