Son Aramalar
Resimlere Filigran Ekleme programını download et , Resimlere Filigran Ekleme programını indir

Grafik - Resim » Düzenleyiciler » Resimlere Filigran Ekleme

Resimlere Filigran Ekleme
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Özellik Kısıtlamalı / DeMo
Dil Desteği:
Ingilizce
İşletim Sistemi:
Windows 2000/2003/XP/Vista/7
Ekleyen:
Resimlere Filigran Ekleme - Mytoolsoft Watermark Software indir filigran ekleme resimlere toplu olarak filigran ekleme

Resimlerinizi arkadaşlarınızla ya da hem sevdiklerinizle paylaşmak artık özellikle sosyal forumlarda iyice yaygınlaştı. Fakat bunların kopyasını yapmak ya da kaydetmek çok da kolaylaştı. Birçok resim izin alınmaksızın internet ortamında dolaşır hale geldi. Mytoolsoft Watermark Software resimlerinizi korumak için internete yüklemeden önce resme filigran (kendi damganızı vurabilirsiniz) ekleyen bir programdır. Bu sayede fotoğraflarınıza kendi adınızı veya sizi simgeleyen bir yazı ya da resmi ekleyebilirsiniz.

Bunu yapmak içinde ayrıntı, ayarlarla uğraşmaya gerek yok. Hızlı ve kolay bir şekilde ister tek ister toplu olarak resimlere filigran ekleyebilir.

"Add Files" ya da "Add Folder" yoluyla resim seçtikten sonra "Watermark Settings" kısmından metin ya da resim filigranı ayarlayıp ayrıca konum, saydamlık, yazı tipi, boyut, renk seçimi de yaptıktan sonra "Output Settings" kısmından çıktı biçimi ve çıktı klasörü ayarlayıp işi başlatabilirsiniz.

Kullanıcı dostu bir arayüz ve kolay kullanım ile ve aynı zamanda sürükle bırak desteği sayesinde işinizi hızlı yapabilirsiniz.

Program çıktı resim türü olarak bmp, jpg, jpeg, gif, png, tiff`i destekler.

Lütfen Dikkat: Orijinal dosyaların üzerine filigran eklemeden önce dikkatli olun. Ya resimleri kopyalayıp ikinci nüshalarını oluşturun ya da isim değiştirin.

Kısıtlama ve lisans:
Deneme sürümde çıktı çalışmanın tam ortasına çizgi çekilir. Tam olarak kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 19.95$!dır.

Resimlere Filigran Ekleme hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 1 , bu ay 5 , bu yıl 38 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 562 mytoolsoft watermark software toplu filigran ekleme programı filigran ekleyici
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim