Son Aramalar
Secure IT programını download et , Secure IT programını indir

Araçlar » Şifreleme - Güvenlik » Secure IT

Secure IT
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Süre Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows TüMü
Ekleyen:
Secure IT - Secure IT bedava download Secure IT 3.1.8 ücretsiz indir Secure IT 3.1.8 bedava indir iŞifreleme Programı Download Klasör Şifreleme Programı indir

Secure IT, üstün bir dosya ve klasör şifreleme programıdır. Üçüncü kişiler tarafından görüntülenmesini istemediğiniz dosya ve klasörlerinizi bu program sayesinde şifreleyebilir ve ulaşımını engelleyebilirsiniz.

Secure IT, size 448 bitlik güçlü bir şifreleme sistemi ve üstün sıkıştırma vaad ediyor. AES 256 veya BLOWFISH 448 şifreleme algoritmasını kullanacağınız program, iyi bir koruma sağlıyor.

Ayrıca gizli bir dosyayı e-posta olarak gönderirken de, Secure IT ile şifreleyebilir ve dosyayı şifrelenmiş şekilde gönderebilirsiniz. Böylece gizli e-postanız üçüncü kişilere karşı da korumalı olur ve yalnızca şifreyi bilen karşı taraf tarafından görüntülenebilir.

Not: 30 günlük deneme süresi sona erdiğinde programı satın almak isterseniz 29.95$ ödemeniz gerekiyor.

Secure IT hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 1 , bu ay 3 , bu yıl 36 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 337
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim