Son Aramalar
Seterra programını download et , Seterra programını indir

Oyun » Bulmaca » Seterra

Seterra
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
Ingilizce
İşletim Sistemi:
Windows / TüMü
Üretici:
Ekleyen:
Seterra - Seterra download Seterra indir ülke bulmaca oyun indir

Seterra 70 farklı egzersiz ile coğrafya bilgisi ve eğitimi üzerine kurgulanmış ülke bulma programıdır (oyunudur). Seterra ile internete bağlı olmadan ve ücretsiz olarak coğrafya bilginizi (bayrak, şehir, başkent, kıtaları görsel olarak bulmak) geliştirebilirsiniz.

Küçük boyutlu ve kullanımı kolay. Herkes tarafından rahat bir şekilde kulanılabilir. Bu sayede 7`den 70`e herkes bilgisini sınamış olur. Okullarda bile bir yardımcı araç olarak kullanılabilir.

Taslak harita üzerinden ülkeleri (kıta kıta ya da tamamını) gösterilen bayraklara göre ülkeleri işaretleyip, başkentlere göre ülkeler bulacağınız zevkli, eğelenceli, hoş, eğitici ve ücretsiz bir oyundur.

Örneğin, Avrupa ülkeleri, Amerika eyaletleri, Fransa şehirleri, Asya ülkeleri gibi yerleri bulma üzerine eğtici ve öğretici güce sahip.

Program Türkçe hariç çoklu dil desteğiyle geliyor. Sade ve basit bir arayüzle hem kendiniz hem de arkadaşlarınızla yarışmak için oynayabilirsiniz.

Programı arkadaşlarınızla paylaşıp kendi aranızda yarışmalar bile düzenleyebilirsiniz. Bu sayede ülke, şehir ve bayrakları daha kolay ve daha hızlı öğrenebilirsiniz.

Programın ana penceresinden seçim yapıp `start` tuşuna tıkladığınızda eğlenceye ve öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz coğrayfa oyunuyla iyi eğlenceler.

<"">
    Toplam indirilme sayısı : 631 seterra ülke bulma oyunu bulmaca oyunu ülke bulma oyunu indir
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim