Son Aramalar
Smart Cleaner programını download et , Smart Cleaner programını indir

Araçlar » Sistem Araçları » Smart Cleaner

Smart Cleaner
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Süre Kısıtlamalı / 30 Gün
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows 95/98/Me/NT/2000/2003/XP
Üretici:
Ekleyen:
Smart Cleaner - kaldırılan programları yok etme Smart Cleaner indir

Smart Cleaner Programı Tanıtımı
Bilgisayarınıza kurmuş olduğunuz birçok programı daha sonra kaldırsanız bile arkalarında genellikle gereksiz dosya artıklarını bırakırlar. Bu kalan dosyalar işletim sisteminin ileriki zamanlarda az veya çok hissedilebilecek şekilde yavaşlamasına sebep olabilir. Bu atık, gereksiz dosyaların silinmesi hem işletim sistemini rahatlatır hem de dosya kalabalılığından kurtulmuş olursunuz.

Smart Cleaner, işletim sistemi içindeki gereksiz ve artık dosyaları silmeye yarayan bir temizleme programıdır. Bu atık dosyalara: TMP, BAK, OLD, GID, FND, CHK, MTK, BSC, MSCREATE.DIR, DMP, DAO gibi onlarca dosya uzantısı sayılabilir. Programı çalıştırıp temizleme işlemi hemen yapabilirsiniz.

Program bu belli başlı dosya uzantılarını silmenin yanında çöp kutusu, Temp klasörü, son kullanılan dosyalar, MS IE önbellek, tanımlama bilgileri (cookies) klasörleri içeriğini de silebilir. Ayrıca bilgisayarınızda bulunan sürücüleri tarayabilir, görmemezlikten gelinecek dosya türlerini seçebilir, ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Uzun zamandır silinmeyen bu gereksiz, artık dosya türleri ve web tarayıcı içeriği zamanla işletim sistemi ve programların açılışını yavaşlatabilir. Bunların düzenli aralıklarla silinmesi sisteme bir rahatlık sağlayabilir.

Program Türkçe hariç çok dil desteğiyle gelmektedir.

Programı 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 24$`dır.

Smart Cleaner hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 1 , bu ay 6 , bu yıl 46 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 384 artık dosya silici smart cleaner sistem hızlandırıcı
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim