Son Aramalar
Spam Shredder programını download et , Spam Shredder programını indir

İnternet » E-posta » Spam Shredder

Spam Shredder
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz /Full Sürüm
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows / TüMü
Üretici:
Ekleyen:
Spam Shredder - mail programı indir Spam Shredder yükle

SPAM Shredder (Kıyıcı), e-posta adresinize gelen elektronik mektupları spam (hurda ileti) ya da spam olmayan olarak sınıflayan bir anti-spam e-posta istemcisidir.

Program bir spam süzücüdür. Gelen tüm iletilerinizi indirmeden önce süzerek hurda iletileri kaldırabilir. Basit bir kontrol yöntemiyle zamandan kazanırsınız.

Genel bir anahtar şifreleme sistemiyle otomatik olarak tüm iletilerinizi de şifreleyebilir. İnternet üstünden iletişim kurmanın bazı yolları vardır. Bir e-posta istemcisi sayesinde kem gözlerden iletilerinizi de koruyabilirsiniz. Program modern askeri kriptolama düzeyi kullandığı için tüm aktarılmış verileri koruyabilir. AES (128 bit) ve El Gamal (1024 bit) şifreleme kullanır.

İnternetteki uluslararası kabul edilmiş e-posta protokollerini kullanır ve bu e-posta ileti hareketlerini kontrol edebilir. (SMTP ve POP)

Spam Shredder hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 3 , bu yıl 36 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 191 spam shredder mail programı
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim