Son Aramalar
TTnet Süpercan Oyunu programını download et , TTnet Süpercan Oyunu programını indir

Oyun » Çocuk Oyunları » TTnet Süpercan Oyunu

TTnet Süpercan Oyunu
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Windows / TüMü
Üretici:
Ekleyen:
TTnet Süpercan Oyunu - TTnet süpercan oyunu oyna bedava süpercan

Birkaç yıl önce özelleştirilen TTNet, özelleştirmeden bu yana vizyon ve misyonunu epeyce geliştirdi. Hizmet adına pek çok yenilik ve modern anlayışı kullanıcılarına sundu. İşte yeniliklerden bir tanesi de TTNet’in çocuklar için oluşturduğu yepyeni oyunu oldu. “Süpercan” ana karakteriyle oluşturulan aksiyon oyunu, bilgisayarlar üzerinden oynanabilen bir oyun. Oyunun kurgulanması ve yapımı da Sobee Studios ve Marvel Characters BV ortaklığında gerçekleşti.

TTNet’in çocuklara güzel bir armağanı olan bu oyunu merak edenlere, Süpercan adındaki bu oyunu nasıl indirip, oynanabilir hale getireceklerinden bahsedelim. İlk etapta Süpercan oyununu oynamanız için Türk Telekom üyesi olmanız gerekiyor. Sobee Süpercan oyununu oynamak için oyunun resmi sitesi veya TTNet’in resmi internet sitesine bir göz atabilir ve indirebilirsiniz. İndirmeden önce TTNet ev telefonunuz üzerinden onay alacak. Eğer onay kabul edilirse Süpercan oyununu dilediğiniz gibi oynayabileceksiniz.

TTnet Süpercan Oyunu hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 3 , bu ay 6 , bu yıl 59 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 3820 süpercan oyunu indir süpercan oyun oyna ttnet süpercan oyunu indir
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim