Son Aramalar
TekSoft LabControl programını download et , TekSoft LabControl programını indir

Araçlar » Çeşitli » TekSoft LabControl

TekSoft LabControl
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı / 5 Bilgisayar
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows / TüMü
Üretici:
Ekleyen:
TekSoft LabControl - TekSoft LabControl indir TekSoft LabControl 1.1 indir ücretsiz TekSoft LabControl indir bilgisayar labaratuvar programı indir

Oturduğunuz yerden bir bilgisayar laboratuvarını kontrol etmeye ne dersiniz? İstediğiniz bilgisayarı kullanıma kapatın (kilitleyin), istediğinizi açın, Wake-on-LAN ile bilgisayarları başlatın,

istediğiniz bilgisayara dosya gönderip alın, istediğiniz bilgisayarı oturduğunuz yerden kullanın, istediğiniz bilgisayarda kullanıcıların yapabilecekleri işlemlere sınırlamalar getirin, istediğiniz bilgisayara mesaj gönderip alın. Bilgisayarları yeniden başlatın, kapatın, veya oturumu kapatın. AutoShutdown özelliği ile kullanılmayan bilgisayarların otomatik kapanmalarını sağlayın. Bilgisayarlardan sistem bilgilerini alın, internet başlangıç sayfasını değiştirin, çalışan uygulamaları görüntüleyin, istediğiniz çalışan uygulamaları veya hepsini kapatın. İnternet explorer ile ilgili temizlik işlemlerini gerçekleştirin.

LabControl, size bunlardan daha fazlasını sağlıyor.

LabControl, "realtime" çalışarak gelişmiş görsel simgeler ile laboratuvarınızdaki tüm bilgisayarların durumunu size tek ekranda gösterir. Ekranda görüntülenen bilgisayarlar için olağanüstü online yönetim imkanları sunar. Üstelik bütün bu özellikleri çok kolay kullanımlı bir arayüz ile sağlar. Bir bilgisayar üzerinde işlem yapmak o bilgisayar üzerinde farenin sağ tuşuna tıklayarak açılan menüden işlem seçmeniz yeterlidir.

LabControl ile neler yapabilirsiniz?

 

 • Remote Admin (uzaktan kulanım) : LabControl ile istediğiniz bilgisayarı sanki başındaymış gibi oturduğunuz yerden kullanım imkanına kavuşursunuz.
   
 • Remote File Manager (dosya transferi) : İstediğiniz bilgisayara dosya gönderip alabilirsiniz.
   
 • Lock/Unlock : İstediğiniz bilgisayarı kullanıma kilitleyebilirsiniz (lock). Kilitlenen bilgisayarın ekranında kilitli olduğuna dair bir pencere vardır. Kilitli bilgisayar LabControl tarafından açılmadığı sürece kullanılamaz.
   
 • Open Chat Window : İstediğiniz bilgisayarla chat yapabilirsiniz.
  Get Screenshot : Ekran görüntüsü alabilirsiniz.
   
 • Update date and time : Saat ve tarihini güncelleyebilirsiniz.
   
 • List running applications : Çalışan uygulamarın listesini görebilir, istediğiniz çalışan uygulamayı kapatabilirsiniz.
   
 • Close all running applications : Tüm çalışan uygulamaları kapatabilirsiniz.
   
 • Restart/Shutdown : Yeniden başlatma / kapatma.
   
 • Set IE Home Page : Internet Explorer başlangıç sayfasını değiştirme.
   
 • Clean shell and IE (fast) : Internet Explorer başlangıç sayfasını varsayılan değere dönüştür, Internet Explorer geçmişini ve son kullanılan dökümanlar menüsünü temizle.
   
 • Clean shell and IE (complete) : Yukarıdakilere ek olarak Internet explorer cache, favoriler ve cookies bilgilerini temizle.
   
 • Send a message : İstenilen bilgisayara mesaj gönderebilirsiniz.
   
 • Get System Information : Bilgisayarlardan detaylı sistem bilgisi alabilirsiniz.
   
 • View/Change computer policy : İstenilen bilgisayarın kullanımına kolay bir şekilde sınırlamalar getirebilirsiniz. İstenilen sürücüleri gizleme, ekran görüntüsü değiştirmeyi engelleme, başlat menüsü ayarlarını değiştirmeyi engelleme, program ekle/kaldıra girmeyi, sistem özelliklerine girmeyi ve denetim masasına girişi engelleme, internetten program indirmeye izin vermeme bu sınırlamalardan bazılarıdır.
   
 • View/Change client settings : LabControl client ayarlarını izleyebilme ve değiştirebilme.
   
 • Wake-ON-Lan : Destekleyen bilgisayarlara "Network Mesajıyla Açıl" mesajı göndererek otomatik açılmalarını sağlayabilirsiniz.

  Ek Özellikler

  AutoShutDown
  LabControl Client ayarlarından "autoshutdown" özelliğini aktif hale getirerek, sizin belirlediğiniz bir zaman içerisinde(varsayılan 30 dakika) kullanılmayan bilgisayarların otomatik olarak kapanmalarını sağlayabilirsiniz.

  IP Filtering
  LabControl server ayarlarından "IP Filtering" aktif hale getirilerek, client bağlantılarında IP kontrolü yapılarak sadece IP si tanımlanmış bilgisayarların bağlantılarına izin verilebilir.

  Kısıtlı Kullanıcı Kimliği
  LabControl açılışta şifre sorarak kullanıcı yetkisini belirleyebilir (isteğe bağlıdır). Kısıtlı kullanıcı kimliği ile kullanıcının bazı işlemleri yapıp yapamayacağı belirlenebilir.

  Network Scanner
  LabControl ilk çalıştırıldığında, yönetilmesi istenen bilgisayarların tanımlanması gerekir. Bu işi otomatik yapmanızı sağlayan "Network Tarayıcısı" ile, networkünüzü tarayabilir ve tanımlanmamış bilgisayarları tek bir tuşla LabControl' e ekleyebilirsiniz.

  Açılır kapanır Kolay Kullanım Paneli
  LabControl istenirse ekranın sol tarafında açılabilen "kolay kullanım paneli" sunar. Burada aktif bilgisayar ve üzerinde yapılabilecek işlemler sunulur.

  Invisible Client
  LabControl client çalışan bilgisayarlarda başlat çubuğunda simge halinde görüntülenir. İstenirse "Invisible Client" özelliği ile LabControl Client görünmeden çalışabilir.

  Gelişmiş Client-Server Mimarisi
  LabControl denenmiş CafeMatic Client-Server mimarisi ile geliştirilmiştir. Networkünüzü yormaz, bilgisayarlarınıza ek yük getirmez. Sessiz ve güvenilir bir şekilde çalışır ve laboratuvarınızdaki en işe yarar elemanınız haline gelir.

  Kilitli Bilgisayarları Hatırlama Özelliği
  LabControl ayarlarından aktif hale getirilirse, LabControl bir bilgisayarın son durumunun kilitli / açık olduğunu not alır. Bu durumda kilitli bir bilgisayar yeniden başlatılsa bile yine kilitli durumda açılır.

  Client Ayarlarını Client Üzerinde de Değiştirebilme
  LabControl Client ayarları LabControl server aracılığıyla izlenebilir ve değiştirilebilir. Ancak istenirse, LabControl client ayarları client üzerinde de izlenebilir / değiştirilebilir. Bunun için Client yönetici kısayol tuşuna "CTRL+ALT+L" basılması yeterlidir. LabControl client size yönetici şifresi sorar ve şifre doğru ise client ayarlarını izlemenize / değiştirmenize izin verir.

  Not: Programın lisaslı sürümünü;
  LabControl : 10 Bilgisayar Lisansı= 125 $
  LabControl : 15 Bilgisayar Lisansı= 175 $
  LabControl : 20 Bilgisayar Lisansı= 215 $
  LabControl : 25 Bilgisayar Lisansı= 250 $
  LabControl : Sınırsız Lisans= 300 $ karşılığında üretici sitesinden alabilirsiniz.
 • TekSoft LabControl hakkında yapılan son 3 yorum

   Henüz yorum eklenmedi
     
   Ad soyad *
   Mail
   Yorum *
   Güvenlik Kodu

  (*) Gerekli alanlar.
  Bu program bu gün 0 ,bu hafta 1 , bu ay 3 , bu yıl 42 kez indirildi
      Toplam indirilme sayısı : 395
  Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
  bildirim