Son Aramalar
The Cleaner 2012 programını download et , The Cleaner 2012 programını indir

Güvenlik » Casus Yazılım Temizleme » The Cleaner 2012

The Cleaner 2012
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Süre Kısıtlamalı / 30 Gün
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Windows 2000/2003/XP/Vista/7
Ekleyen:
The Cleaner 2012 - The Cleaner 2012 zararlı yazılımları bulup yokeder

Dünyada milyonlarca insan MooSoft ve The Cleaner ile verilerini güvende tutmak ve onları malware enfeksiyonları kurtarmak amacıyla bu programı kullanmaktadır.

The Cleaner Ürünü Trojan Horses, Worms, Spyware, Adware, Ransomware, Keyloggers, Backdoors, Password Stealers gibi zararlıları temizler

The Cleaner Ürünü Truva Atları solucanlar, Spyware, Adware, Ransomware, Keylogger, Backdoors, Şifre Stealers ve daha birçok zararlı yazılım da dahil olmak üzere her şekilde engeller.
Cleaner ayrıca anti-virüs ve güvenlik duvarı programları ile el ele çalışır.

Etkin biçimde dosya hareketlerini izlemekte, bilgisayarda çalışmakta olan işlemlerde virüs hareketlerini denetlemekte ve veriler üzerinde yapılabilecek olan zarar verici değişiklikleri önceden engellemektedir.

TCActive aracı ile truva atları, solucanlar ve diğer kötü niyetli yazılımları sisteme herhangi bir zarar verilmeden canlı izleme işlevi ile durdurmaktadır.

TCMonitor aracı da kayıt defteri anahtarlarını, dosya ve klasörleri ve sistem üzerimde değişiklik yapıldığına dair gelen tüm uyarılaı denetleyerek yerel koruma sağlamaktadır.

38000 civarında truva atını algılama kapasitesine sahip olan yazılımın gerçek zamanlı koruma ve otomatik güncelleme özellikleri de bulunmaktadır. Dahili bir truva atı veritabanına sahip olduğundan ilgili alana girerek buradan istediğiniz zararlı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dosya, klasör, sürücü tarama özelliklerinin yanı sıra akıllı tarama özelliği ile sisteminizde zararlıların olması muhtemel alanlar aranarak daha hızlı bir tarama yapılmasını sağlamaktadır.

Karantina yönetimi, görevlendirme, günlük tutma gibi ek özellikleri de bulunmaktadır.

Yazılımın bu sürümündeki değişiklikler:
 • 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 28.83$`dır.
 • Windows 2000, XP, Vista ve 7`de çalışır.
 • Yeni kurduktan sonra bile daima güncellemekte fayda var.

  Bu programın Türkçe dil dosyası indir.com editörü Ali K. tarafından yapılmıştır.
 • The Cleaner 2012 hakkında yapılan son 3 yorum

   Henüz yorum eklenmedi
     
   Ad soyad *
   Mail
   Yorum *
   Güvenlik Kodu

  (*) Gerekli alanlar.
  Bu program bu gün 0 ,bu hafta 2 , bu ay 4 , bu yıl 36 kez indirildi
      Toplam indirilme sayısı : 364 türkçe casus yazılım silici the cleaner 2012 türkçe spyware silme programı türkçe trojan silici indir
  Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
  bildirim