Son Aramalar
Ubiquity programını download et , Ubiquity programını indir

İnternet » Tarayıcı Eklentileri » Ubiquity

Ubiquity
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows 2000/XP/Vista
Üretici:
Ekleyen:
Ubiquity - Ubiquity indir bedava Ubiquity indir ücretsiz Ubiquity

Firefox internet tarayıcısı için Mozilla tarafından geliştirilen bu eklenti ile tarayıcınızdaki birçok işlemi bir yönetim satırından DOS mantığı ile yapabilirsiniz. İnternette bulduğunuz birşeyi, bir yazıyı yada Google Maps üzerindeki bir haritayı bu küçük eklenti sayesinde kolaylıkla gönderebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken belirli kısayol tuşlarını girip eklentiyi aktif hale getirmek ve sonra komutları girmek. İngilizce olan bu komutlar ile açık olan eposta hesabınızdaki kişilere erişebilir ve oradan istediğiniz kişiye anında bir eposta göndermeye hazır olabilirsiniz. CTRL + BOŞLUK tuşları ile aktif hale gelen eklenti ile birçok işlemi çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Google Translate desteğini de arkasına alan Ubiquity sayesinde dilini bilmediğiniz bir yazının istediğiniz bölümünü farenizle seçip ardından eklentiyi kısayol tuşları ile aktif hale getirip sonra da "translate to english" veya istediğiniz herhangi bir başka dile çevirebilirsiniz. 

Önemli! Google Translate'in Turkce dil desteği bulunmamaktadır. Bu sebeple "translate to turkish" komutu işe yaramayacaktır. Google Translate'in Turkce dil desteğinin bulunmamasının sebebi ise Turkce'nin sondan eklemeli bir dil olmasıdır. Bu yüzden mantıklı çevirimler olmayacaktır.

Sadece Google değil birçok arama motoru ile uyumlu olan Ubiquity ile birçok işlemi çok kolay bir şekilde yapabileceksiniz. CTRL + BOŞLUK ile aktif hale getirdiğiniz eklentinin tüm komutlarını öğrenmek için "Command-List" yazıp "ENTER"a basın.

Daha fazla bilgi almak için Tiport yazısına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ubiquity hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 2 , bu yıl 36 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 232 ubiquity bedava ubiquity ücretsiz ubiquity indir
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim