Son Aramalar
Video Capturix programını download et , Video Capturix programını indir

Grafik - Resim » Çeşitli » Video Capturix

Video Capturix
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Süre Kısıtlamalı / 30 Gün
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows / TüMü
Ekleyen:
Video Capturix - Video Capturix download Video Capturix yükle

Bu program sayesinde video dosyalarınızdaki görüntüleri veya web kameranızdan alınan görüntüleri yakalayarak sabit resim olarak kaydedebilirsiniz. Yakaladığınız görüntüleri BMP ve JPG olarak sabit diskinize kaydedebilirsiniz. AVI Builder özelliği ile BMP dosyalarını birleştirerek AVI video klipler oluşturabiliyorsunuz. Video kaynağından alınan görüntüyü tek tuşla yazdırabiliyorsunuz.

Bunların dışında programın diğer bir özelliği ise; web kameranızdan internete görüntü aktarabilmesi ve bu görüntüye tarih saat ekleyebilmesidir.

Video Capturix hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 3 , bu yıl 30 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 486 video capturix video capturix download görüntü yakalama programı
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim