Son Aramalar
Video Download Studio programını download et , Video Download Studio programını indir

İnternet » İndirme Yöneticileri » Video Download Studio

Video Download Studio
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Süre Kısıtlamalı / 15 Gün
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows / TüMü
Ekleyen:
Video Download Studio - Video Download Studio indir youtube.com video indir break.com video yükle myspace video indir

Video Download Studio, güçlü bir video indirme yazılımıdır. YouTube, Metacafe, imeem, Break.com, Dailymotion, YouTube, Yahoo video, Google Video, MySpace, Vimeo gibi popüler çevrimiçi sosyal web sitelerinden videoları indirip istediğiniz biçimde kendiliğinden dönüştürme yapabilir. RuTube, Blip.tv vb. desteklenen video sitelerinden bazılarıdır.
Ayrıca AVI, WMV, MPEG4, MP3, WMA gibi video ve ses biçimi dosyalarını Windows Movie Maker yazılımına aktararak çevrimiçi video dönüştürme konusunda da yardımcı olabilir. iPod, iPhone gibi diğer mobil aygıtlar için de video dönüşümü yapabilir. PSP, MP3 Çalar ve diğer ses oynatıcılar için video dönüştürme işlemlerini başarı ile yapabilir.

Yüksek kalitede FLV ve MP4 desteğine sahip olan yazılım indirilen bu biçimli videoları istediğini biçimlere çevirir. Videolar üzerinde kesme ve parçalama gibi işlemler yapabilir. Kolay kullanımlı ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Lütfen Dikkat: Yazılımın standart sürümünün ücreti 29.95 dolardır.

Video Download Studio hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 1 , bu ay 5 , bu yıl 37 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 4239 video download studio video indirici video indirme programı metacafe video indir imeem video indir
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim