Son Aramalar
Vista Services Optimizer programını download et , Vista Services Optimizer programını indir

Araçlar » Sistem Araçları » Vista Services Optimizer

Vista Services Optimizer
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Bedava / Full Sürüm
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows Vista/7
Ekleyen:
Vista Services Optimizer - Vista Services Optimizer download windows7 yönetici

www.indirkardes.com Program Tanıtımı
Vista ve Windows 7 işletim sistemi için hazırlanmış bu program ile windows hizmetlerini kolayca yönetebilir, kullanmadığınız hizmetleri durdurarak sisteminizin performansını ve güvenliğini artırabilirsiniz.

Bilgisayarınız çalışırken aynı zamanda onlarca hizmet (service) arka planda çalışır ve tüm bu hizmetler açık olduğu sürece sistem kaynaklarınızı kullanır. Oysa ki bu hizmetlerden bazısını hiç kullanmıyorsunuz veya kullanmanıza gerek yok.

Program sizin için hangi hizmetlerin gereksiz olduğunu anlamak için size bazı sorular soruyor. Örneğin printer kullanıyor musunuz veya bilgisayarınızda dosyaları ağdaki başka bilgisayarlarla paylaşıyor musunuz gibi. Bu kolay sorulara evet, hayır, belki cevaplarını verdiğinizde program sizin için gereksiz olan hizmetleri tesbit edip bu hizmetleri durduruyor. Böylece bu hizmetler artık sistem kaynaklarınızı boş yere kullanmamış oluyor.

Bir diğer değişle uzman kullanıcıların erişebileceği ve yapabileceği ayarları, en acemi kullanıcının bile kolayca ve güvenli olarak (bir hataya yol açmadan) yapabilmesine imkan veriyor.

Programın bir diğer ve belki de en kullanışlı özelliği "Gaming Mode", yani "Oyun Kipi" özelliği olması. Bu kip sayesinde oyun oynarken o anda başka bir şey yapmayacağınız için, o an için kullnılmayacak tüm hizmetleri geçici olarak durdurabilir ve oynadığınız oyun için sistem kaynaklarınızı daha verimli kullanabilirsiniz. Oyununuz bitince oyun kipinden çıkarak hizmetleri tekrar başlatabilirsiniz.

Programın dili İngilizce`dir. Açık kaynak kodlu, ücretsiz bir yazılımdır. Çalışması için sisteminizde Microsoft .NET Framework 3.5 kurulu olmalıdır.

Vista Services Optimizer hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 2 ,bu hafta 4 , bu ay 6 , bu yıl 36 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 244 vista services optimizer windows düzenleyici windows 7 düzenleyici
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim