Son Aramalar
Volko Baglama programını download et , Volko Baglama programını indir

Ses - Video » Ses/Görüntü Düzenleyiciler » Volko Baglama

Volko Baglama
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Özellik Kısıtlamalı
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Windows 98/Me/2000/XP
Ekleyen:
Volko Baglama - enstruman indir Volko Baglama programı indir bağlama proğramı indir

Volko Baglama Tanıtım:
Üreticiden : Volko, bağlama enstrümanını VSTi teknolojisi ile sanal enstrüman haline getirmiştir. Bağlama diğer adıyla saz bir halk enstrümanıdır.

Türklerin Anadolu'ya göçünden, Anadolu'ya yayılması ile başlayan aşağı yukarı bin yıllık bir geçmişe sahiptir. Yüz yıllar boyunca halk topluluklarının duygularını ezgiler halinde ortaya koyan halk ozanı ve aşıklar, halk müziği toplulukları, efe ve yaren demekleri düğünlerde gelişen çalgı kültürünün Asya'dan Anadolu'ya, Rumeli'ye hatta Avrupa'nın bazı bölgelerine kadar yayılan en soylu çalgılardan biridir.

Volko Bağlama, bağlama enstrümanının sahip olduğu kromatik sesler dışındaki koma seslerini de desteklemektedir. Volko Bağlama tek tek bağlama sesleri verdiği gibi karar seslerini de içermektedir.

Volko Bağlama'nın kullanılabilmesi için Windows tabanlı sistemlerde VST Instrument destekleyen bir (Host) sunucu programa ihtiyaç vardır. Herhangi bir sunucu program ile kullanılabilir.

Asgari Sistem Gereksinimleri
 • PIII 500 MHz işlemci (CPU)
 • 256MB RAM
 • 350 MB boş disk alanı
 • Windows 98, ME, XP, 2000 işletim sistemlerinden biri gerekmektedir.

  Deneme sürümünü hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Deneme sürümün lisanslı sürümden tek farkı zaman kısıtlaması olmasıdır. Deneme sürümü yirmi gün boyunca kullanılabilir. Yirmi gün sonunda ürünümüzden memnun kalırsanız satın alıp kullanmaya devam edebilirisiniz.

  Programın lisanslı sürümünü 39.00$ ödeyerek satın alabilirsiniz.

  Editör Notu : Bir Türk yapımı olan Volko Bağlama, dünyanın en iyi program sitesi olan Download.com'da yayınlanmıştır. Türkçe yazılımların da artık dünyaca ünlü yabancı sitelerde tanıtılıyor olması hiç kuşkusuz bizler için son derece gurur vericidir.
 • Volko Baglama hakkında yapılan son 3 yorum

   Henüz yorum eklenmedi
     
   Ad soyad *
   Mail
   Yorum *
   Güvenlik Kodu

  (*) Gerekli alanlar.
  Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 3 , bu yıl 63 kez indirildi
      Toplam indirilme sayısı : 4759 volko baglama volko baglama indir bağlama programı indir enstruman indir
  Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
  bildirim