Son Aramalar
WebMail Notifier programını download et , WebMail Notifier programını indir

İnternet » Tarayıcı Eklentileri » WebMail Notifier

WebMail Notifier
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Bedava / Full Sürüm
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Windows / TüMü
Üretici:
Ekleyen:
WebMail Notifier - firefox için mail eklentisi yükleme WebMail Notifier yükle

WebMail Notifier Programı Tanıtımı
WebMail Notifier; Mozilla Firefox internet tarayıcısı için yapılmış ufak ama oldukça faydalı bir eklentidir.

WebMail Notifier eklentisi ile günümüzde birçok internet kullanıcısı tarafından biraz da mecburen kullanılan web tabanlı (webmail) eposta hesaplarınızı kontrol edebilir, bir tıklama ile direkt olarak posta kutunuza erişip, size ulaştı bilgisi gelen postaya hemen ulaşabilirsiniz. Bu özelliği ile sadece bir posta habercisi değil, posta kutunuza kolay erişim aracı olarak da iş görmektedir.

Uzun yıllardır internet kullanan kişilerin ortak sorunu olan, zamanında birçok posta sunucusundan aldığı eposta hesaplarını artık kontrol etmekten sıkılma derdine en iyi çözüm gibi görünen WebMail Notifier'ı kullanmak da oldukça basit.

Diğer türlü; her gün belirli aralıklarla tüm eposta hesaplarınızın bulunduğu sitelere tek-tek giriş yapıp, eposta sayfalarına ulaşıp, kullanıcı adı ve parolaları unutmadıysanız giriş yapıp, bazen de unutup yeniden şifre isteyip hesabınıza ulaşmak, sadece gelen e-postalardan haberdar olmak için bile katlanılması zor bir durum olarak huzurumuzu kaçırmaktadır.

Eklentinin yapımcısı olan Kore`li dostumuz Byungwook Kang da bizler gibi bu durumdan rahatsız olmuş olsa gerek ki WebMail Notifier eklentisini icat ederek hem kendisini hem de bizleri bu dertten bir nebze kurtarmış.

Gelelim eklentimizin kurulması ve kullanılmasının anlatımına.

Unutmadan tekrar hatırlatalım.
WebMail Notifier bir Mozilla Firefox eklentisi olduğundan Internet Explorer kullanıcılarının ve kullanmakta ısrar edenlerin hiçbir işine yaramaz. Bu sebeple WebMail Notifier sayesinde sizleri de Mozilla Firefox kullanmayı denemeye davet ediyoruz.
Cevabınız Evet ise

Eklentinin indirilmesi ve Kurulması :
Programı indir bağlantısına tıkladığınızda, sayfa tamamen açıldıktan bir süre sonra Firefox eklentilerinin kurulması için bir ön uyarı olan Güven Sorusu ve ardından da Yazılım Kurulumu penceresi gelecektir. Geriye doğru 3 saniye sayan buton aktif olduğunda Şimdi Kur butonuna basıp eklentinin kurulmasını sağlayın.

Kurulduktan sonra tarayıcınızın sizi yönlendireceği gibi Firefox`u kapatıp yeniden açın. Ardından tarayıcınızın sağ alt köşesinde belirecek olan posta zarfına fareniz ile sağ tıklayıp Ayarlar bölümüne girin. Sol üstteki açılır kutudan eklemek istediğiniz hesabınızın ait olduğu posta sunucusunu seçip, kullanıcı adınız, parolanız ve istenen diğer bilgiler varsa girip Ekle butonuna basıp sağ tarafa kaydolmasını sağlayınız. Pencerenin diğer kısımlarında bulunan işaretlemeleri de okuyup isteğinize göre size özel çalışmasını sağlayabilirsiniz. Zaten büyük çoğunluğu Türkçe olduğundan istediğiniz gibi ayar özelleştirmesi yapabilirsiniz.

Sadece webmail değil isterseniz POP3 ve IMAP olarak kullanılabilen hesaplarınızı da denetleyebilirsiniz.

Eklentinin Desteklediği Sunucular :
 • Gmail (Gmail & Google Uygulamaları)
 • Yahoo (yahoo.com, ymail.com, yahoo.co.jp)
 • Hotmail (hotmail.com, msn.com, live.com)
 • AOL (aol.com, aim.com, mail.com)
 • Daum (daum.net, hanmail.net)
 • Naver
 • Nate (nate.com, empas.com)
 • Paran (paran.com, hanmir.com)
 • POP3/IMAP

  Üreticinin sitesindeki indirme sayfasından yeni sürümleri, eski sürümleri, yapılan güncellemeleri ve benzeri bilgileri takip edebilirsiniz.

  indir.com Editörü olarak yaklaşık 2,5 yıldır kullandığım bu eklentiyi sizlerin de denemesi ve faydalanması için eklemeyi uygun gördüm. Şu anda Gmail, Yahoo, Hotmail hesaplarımı tek bir yerden bu eklenti ile kontrol ediyorum. Umarım size de faydası olur, İyi kullanımlar...

  WebMail Notifier hakkında yapılan son 3 yorum

   Henüz yorum eklenmedi
     
   Ad soyad *
   Mail
   Yorum *
   Güvenlik Kodu

  (*) Gerekli alanlar.
 • Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 2 , bu yıl 41 kez indirildi
      Toplam indirilme sayısı : 281 mozilla mail eklentisi indir webmail notifier
  Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
  bildirim