Son Aramalar
WinZip 12 PRO Türkçe Yama programını download et , WinZip 12 PRO Türkçe Yama programını indir

Araçlar » Yamalar » WinZip 12 PRO Türkçe Yama

WinZip 12 PRO Türkçe Yama
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Windows / TüMü
Üretici:
Ekleyen:
WinZip 12 PRO Türkçe Yama - WinZip 12 PRO Türkçe Yama indir türkçe winzip 12 indir

Winzip dünyanın en popüler dosya sıkıştırma aracıdır. Winrar ile olan rekabet her yeni sürümle kendisini biraz daha hissettirmektedir. Winzip windowsla yaptığı işbiliği ile konumunu biraz daha güçlendirmişe benziyor. Windows'a entegre edilen winzip Wizard (Sihirbaz) / Classic (Klasik) arayüz seçenekleriyle kullanıcıyı büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Kullanımı son derece basit olan bu işlevsel araç hem yeni kullanıcılara hemde gelişmiş özelllikleriyle daha deneyimli kullanıcılara hitap ediyor. WinZip ile hızlı bir şekilde dosya veya klasörlerinizi sıkıştırabilir veya sıkıştırılmış dosyalarınızı açabilirsiniz. WinZip .zip, .rar, .tar, .bz2 uzantılı dosyalara destek vererek bilgisayarınızdaki gereksiz boş alan kullanımını en aza indirgemeyi hedef almış en eski ve orjinal sıkıştırma programı olma özelliğini sürdürüyor. 12 sürümüyle artık 7z, İso,img dosya formatlarını da desteklemektedir.

E-posta yollarken dosya eki gönderme işlemleri, internet üzerinden dosya paylaşırken veya en basitinden boş alan kazanmak isterken ya da dosyalarınızı güvenli bir şekilde saklamak isterken bu yazılımdan yararlanmak sizin için en faydalı ve kolay yöntemlerden biri diyebiliriz. Gelişmiş özelliklerine hergün bir yenisini daha ekleyen WinZip ile Windows Gezgini entegrasyonu, bir çok internet dosya formatı desteği, tek tıklama ile sıkıştırıp e-posta yapmak gibi bir çok yenilik ve gelişmiş özellik bulundurmakta.


Tamamen Windows Vista uyumuna sahip olan WinZip'in son sürümü 12 küçük resim gösterimi ve otomatik sıkıştırma seçenekleriyle hadef kitleyi genişletmeye çalışıyor. Ayrıca JPEG formatındaki resim ve WAV formatındaki ses dosyalarının sıkıştırılması geliştirilmiş ve .BZ2 ve .RAR dosyalarını açabilme yeteneği programa eklenmiş bulunuyor. Artık dijital kameralarınızdaki dosylarınızı da WinZip ile doğrudan sıkıştırabiliyor ve entegre resim gösterici ile resim dosyalarını rahatlıkla gezebiliyorsunuz. LZMA sıkıştırma methodu, kişiselleştirilebilir şifre seçenekleri ve daha yeni birçok özellik WinZip 12 ile sizlerle buluşuyor.
 
Winzip 12 sürümündeki Başlıca Yenilikler:
  • Winzip12 Pro doğrudan kameradan sıkıştırma yapan Zip from Camera Wizard adlı özelliğik ile birlikte geliyor.
  • LZMA denilen yüksek kalitede sıkıştırma özelligine sahip.
  • Sıkıştırılmış dosyaları gösteren kolay Smart View özelliği bulunmakta.
  • Gelişmiş şifreleme yöntemi kullanıyor.
  • Artık 7z, İso,img formatlarınıda destekliyor.
     

Yamanın Kurulumu:

          Yamayı kurmaya başlamadan önce WinZip 12 PRO programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı winzip programını kurduğunuz dizine kurmalısınız.

WinZip 12 PRO Türkçe Yama hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 5 , bu ay 14 , bu yıl 134 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 1625 winzip 12 pro türkçe yama winzip türkçe indir türkçe winzip 12 download
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim