Son Aramalar
Windows7 Hızlı Başlat Menusu programını download et , Windows7 Hızlı Başlat Menusu programını indir

Masaüstü » Çeşitli » Windows7 Hızlı Başlat Menusu

Windows7 Hızlı Başlat Menusu
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows XP/Vista/7
Ekleyen:
Windows7 Hızlı Başlat Menusu - 7stack indir 7stack yükleme

7stack Programı Tanıtımı
Windows Vista öncesi işletim sistemlerinde olan hızlı başlat özelliğini Vista ve 7 işletim sistemlerine ekleyen ve ek ayarlamalar yapabilen ücretsiz ve kullanışlı bir yazılımdır.

7stack seçtiğiniz bir klasörü, belirleyeceğiniz ayarlara göre masaüstü kısayolu oluşturmaktadır. Bu kısayolu sürükleyerek görev çubuğunda istediğiniz bir konuma bırakın. Bu simge üzerine tıkladığınızda seçtiğiniz klasördeki dosyalar menü halinde görüntülenecektir.

7stack ile 9 farklı kısayol oluşturmanız mümkündür ve bu kısayolları ister görev yöneticisinden istersenizde masaüstünden kullanabilirsiniz.

7stack oluşturulan simgelere tıklandığında görüntülenecek menünün görünümünü de değiştirebilmektedir. Bunun için yatay, yatay başlıksız, dikey, dikey başlıksız ve menü seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Oluşturacağınız kısayol için simge seçimi yapabilir, menüde görüntülenecek simge ve başlıkların büyüklüğünü seçebilir, dosya uzantılarını gizleyebilirsiniz.

Programı kullanmak için yükleme işleminden sonra Folder to use for stack bölümünden klasör seçin. SF düğmesi ile öntanımlı klasörden birini de seçebilirsiniz. Stack Type bölümünden menü görünümü, Icon bölümünden de simge dosyası seçebilirsiniz. Tüm ayarlamaları bitirdikten sonra Create Shortcut on Desktop düğmesine tıklayarak kısayol dosyanızı oluşturabilirsiniz.

Windows7 Hızlı Başlat Menusu hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 2 ,bu hafta 3 , bu ay 14 , bu yıl 106 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 3614 7stack windows7 de hızlı başlatma menusu
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim