Son Aramalar
Windows Sürücü yedekleyici programını download et , Windows Sürücü yedekleyici programını indir

Araçlar » Yedekleme » Windows Sürücü yedekleyici

Windows Sürücü yedekleyici
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows / TüMü
Üretici:
Ekleyen:
Windows Sürücü yedekleyici - bedava Backup Drivers ücretsiz sürücü yedekleme programı

www.indirkardes.com Program Tanıtımı
Backup Drivers, Windows sürücü dosyalarını yedekleyebilen ücretsiz, kurulum gerektirmeyen ve kullanımı kolay bir yedekleme yazılımıdır.

Sisteminizde takılı olan aygıtların Windows tarafından tanınması için kullanılan sürücü dosyalarını bir kaç tıklama ile belirlediğiniz klasöre kopyalayarak yedeklemenize ve sürücü tanınmasında bir sorun oluştuğunda veya Windows işletim sistemini tekrar yüklediğinizde bu sürücüleri tanıtmanızda bu dosyaları kullanmanıza olanak sağlayan başarılı bir yazılımdır.

Program tek bir .exe uzantılı dosyadan oluşmaktadır. Kullanmak için indireceğiniz zip arşivi içerisinden bu dosyayı çıkartın ve çift tıklayarak çalıştırın.

Source Windows Directory kutucuğu Windows sürücü dosyalarının kayıtlı olduğu diziniz seçeceğiniz bölümdür. Destination Directory bölümü ise yedeklenecek sürücülerin kayıt edileceği dizini seçeceğiniz bölümdür.

Bu seçimlerden sonra tek yapmanız gereken Backup düğmesine tıklamaktır. Program sürücü dosyalarını otomatik olarak belirlediğiniz klasöre kopyalayarak yedeklemenizi sağlayacaktır.

Geri Yükleme Nasıl Yapılır?
Sürücülerinizde bir sorun olduğu zaman veya Windows`u tekrar yüklediğinizde Bilgisayarım simgesine sağ tıklayıp Özellikleri seçin. Açılan pencerede Aygıt yöneticisini seçin. Aygıt yöneticisi penceresinde bilgisayarınızdaki tüm aygıtlar listelenecektir. Tekrar yüklemek istediğiniz veya yüklenmemiş aygıt`ı seçip sağ tıklayarak Sürücü Yazılımını Güncelleştir`e tıklayarak Bilgisayarınızda yedeklenmiş olan sürücülerin bulunduğu klasörü seçip işleme devam edin. Yükleme işlemi Windows tarafından otomatik olarak yapılacaktır.

Lütfen Dikkat: Program Java programla dili ile yazılmıştır. Kullanabilmeniz için bilgisayarınızda Java`nın yüklü olması gerekmektedir.

Windows Sürücü yedekleyici hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 1 , bu ay 4 , bu yıl 47 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 514 backup drivers windows sürücü yedekleme sürücü yedekleyici indir
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim