Son Aramalar
Windowsu Flasa Kopyalama programını download et , Windowsu Flasa Kopyalama programını indir

Araçlar » Çeşitli » Windowsu Flasa Kopyalama

Windowsu Flasa Kopyalama
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows XP/Vista/7
Üretici:
Ekleyen:
Windowsu Flasa Kopyalama - WinToFlash windos kurulumunu flash belleğe kurma

WinToFlash Programı Tanıtımı
WinToFlash ücretsiz olarak sunulan ve Windows işletim sistemi kurulum CD/DVD`sini taşınabilir belleklere kopyalarak bellekten windows yüklemenize yardımcı olacak bir programdır.

Programda gelişmiş ve sihirbaz mod olmak üzere iki mod bulunmktadır. Gelişmiş mod deneyimli kullanıcılar için ek ayarlar içermektedir. Gelişmiş modda Windows XP/2003/Vista/2008 ve Vista işletim sistemlerini taşınabilir belleklere aktarabilirsiniz. Ayrıca Windows Kurtarma için gerekli dosyaları aktarabilir, DOS açılış dosyalarını aktarabilir veya bellekteki dosyaları silebilirsiniz.

Sihirbaz mod ise kullanıcılara adım adım yardımcı olmaktadır.

Görev oluşturarak oluşturulan görevler kaydedilebilir ve tekrar açılarak üzerinde düzenleme yapılabilmektedir. Program ayrıca kullanım geçmişini tutarak detaylı bilgi görüntüleyebilmektedir.

Ayarlar bölümünden taşınabilir belleklere veri yazılmadan önce format atılma seviyesini belirleyebilir, Türkçe hariç dil seçimi yapabilir, istatistik ve güncellemeleri açıp kapatabilirsiniz.

Program taşınabilir sürümdür ve kurulum gerektirmeden kullanım imkanı sunmaktadır.

Windowsu Flasa Kopyalama hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 2 , bu yıl 40 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 384 wintoflash windowsu flasa yükleme programı
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim