Son Aramalar
ZennoPoster programını download et , ZennoPoster programını indir

Web Araçları » Site Tasarım ve Yönetimi » ZennoPoster

ZennoPoster
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows / TüMü
Üretici:
Ekleyen:
ZennoPoster - Regex nedir seo programı seo ZennoPoster indir

ZennoPoster Program Tanıtımı

Zennoposter temel olarak web sitelerinde makro oluşturuyor dedik. Ama sakın bu programı basit bir makro kaydedici olarak algılamayın. ZennoPoster ile, proxy kullanabilirsiniz, multithread (yani aynı anda aynı işi bir den fazla yaptırmak) çalışabilirsiniz, captcha sorularını gerekli servislere bağlantı kurdurarak siz dokunmadan çözülmesini sağlayabilirsiniz, makronuzda karar verme adımları oluşturabilirsiniz.

Kısaca ZennoPoster ile yapamayacağınız şey yok. Yazılım regex kalıplarından ciddi şekilde yararlandığı için kendi içinde bir de regex oluşturucu ile geliyor. Regex ile uğraşanlarınız bilir, bir regex kalıbını elle yazmaya kalkmak çok zordur. Özellikle ihtiyacınız biraz karmaşıksa mutlaka bir regex hazırlayan programa ihtiyaç duyulur. Zennoposter’in kendi regex oluşturma çözümüne sahip olması da büyük artılarından birisi.

Regex nedir? diye sorular geldiğini duyuyorum. Bir iki cümle ile size regex nedir? ne işe yarar anlatmam lazım. Herhangi bir yazı içinde bir kelime ararsanız, yapacağınız işe şey ilgili editörün arama kısmına girip arayacağınız kelimeyi yazıp ara tuşuna basmak olur. Ya arayacağınız şey bir kalıba uygun değişken bir kelime ise. O da nasıl oluyor demeyin. Misal, elinize bir metin geçti. Bu metin içinde birden fazla email adresi var ve siz metinde geçen tüm email adreslerini bulmak istiyorsunuz. Ancak, email adresleri haliyle birbirinden farklı. Dahası yazı içinde @ işareti, email ler dışında bazı işaretleme işleri içinde kullanılmış. @ işaretini aratsanız bu yüzden email adresleri dışında başka kelimeleride bulacaksınız. Burada devreye regex giriyor. Notepad++ gibi bir metin editörü kullanıyorsanız (kullanmıyorsanız ilk işiniz bunu kullanmaya başlamak olsun. Bana dua edeceksiniz), arama kısmınde regex arama diye bir seçenek dikkatinizi çekecek.

Mesela elinizde içinde rakamların geçtiği bir listeniz var. Bu liste içinde 50000 ile 99999999 arasında bir rakam bulunan satırları bulmak istiyorsunuz. Bunun için arama satırına;
[5-9][0-9][0-9][0-9][0-9]
Yazıp regex arama modunu işaretlerseniz, 50000 ile 99999999 arasında bir rakam bulunan tüm satırları bulabilirsiniz. Gördüğünüz gibi regex aslında inanılmaz önemli bir araç, zira kalıpları bulmanızı sağlıyor.

Peki diyeceksiniz seo işinde nerede işimize yarar bu regex. Mesela forumlara üye oldunuz. Forumlarda size üyeliğinizi aktive etmek için bir mail gönderdi. Bu tür maillerin ortak noktası, aktivasyon için şu linki tıklayın demek. Bu linki bir regex kalıbı olarak tanımlarsanız, gelen hemen hemen tüm aktivasyon linklerini hazırlayacağınız makronun tanımasını sağlamış olursunuz.

ZennoPoster yazılımını üretenler bir amerikan firması değil. Bu yazılım Rusçadan geliyor. Yani yazılımın arkasında Ruslar var. Xrumer’in de bir rus yazılımı olduğunu hatırlatarak, rusyadan IM(internet marketing) alanında sağlam yazılımlar çıktığını belirtmek isterim. Hatta şu anda Xrumer in rakiplerinin hiç birinin xrumer’in yanına yaklaşamadığını çok rahat söyleyebilirim.

Alıntıdır: http://seo.notdefteri.gen.tr/makale/seo/zennoposter  

Video

ZennoPoster hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 6 , bu yıl 44 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 451 seocu programı zennoposter zennoposter download template hazırlama
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim