Son Aramalar
Ad-Aware Free Antivirus programını download et , Ad-Aware Free Antivirus programını indir

Güvenlik » Casus Yazılım Temizleme » Ad-Aware Free Antivirus

Ad-Aware Free Antivirus 10.5.2.4379
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir 19.1 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows 2000/2003/XP/Vista
Üretici:
Ekleyen:
Ad-Aware Free Antivirus - Ad-Aware Free Antivirus+ ücretsiz virüs ve malware temizleyicidir

Ad-Aware Free Antivirus+ Program Tanıtımı
Ad-Aware Free Antivirus+, Lavasoft'un efsanevi Anti-Spyware yazılımı Ad-Aware'nin yeni nesil sürümüdür. Bu hali ile anti-spyware modülüne ek olarak gerçek zamanlı bir virüsten koruma aracına da sahiptir. Birçok ücretli virüsten koruma yazılımının sahip olmadığı gerçek-zamanlı tarama özelliği ile sürekli sizi zararlılara karşı korur.

Ad-Aware Free Antivirus+, virüsler dışında casus yazılımlara, reklam yazılımlarına, truva atlarına, kısaca kötü niyetli içeriğine sahip tüm zararlılara karşı etkin koruma sağlayan bir araçtır. Ayrıca kullandığınız internet tarayıcı ile yaptığınız tüm gezintiler sırasında sayfaları tarayarak bulaşabilecek zararlı içerikleri de engellemektedir.

Yazılım sahip olduğu oyun modu ile de oyun oynadığınız sırada sistem kaynaklarınızı daha rahat kullanabilmenizi sağlamaktadır. Sahip olduğu eski yapısı ile aşırı derecede sistem kaynağı kullandığı için eleştiriler alan yazılım yeni hali ile bu sıkıntısını da çözmüş görünüyor. Bu nedenle sistem kaynaklarınızı hiç zorlamadan rahatlıkla kullanabileceğiniz bir yazılım haline gelmiştir.

Not: Yazılımın kurulumu sırasında karşınıza çıkan araç çubuğu kurma seçeneğini devre dışı bırakmayı unutmayınız. Zira varsayılan halinde araç çubuğu kurulsun seçeneği işaretli olarak geliyor. O nedenle kutucuklardaki işaretleri kaldırmayı unutmayınız.

Ad-Aware Free Antivirus hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 5 , bu yıl 51 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 494 ad-aware ad-aware indir ad-aware free antivirus bedava virüs silme programı virüs temizleme programı indir virüs silici yükleme
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim