Son Aramalar
Android WhatsApp Messenger programını download et , Android WhatsApp Messenger programını indir

Cep Telefonu » Android » Android WhatsApp Messenger

Android WhatsApp Messenger 2.11.152
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir 12 MB
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Android 2.1 ve Üzeri
Üretici:
Ekleyen:
Android WhatsApp Messenger - Ücretsiz Mesajlaşma Programı

Android WhatsApp Messenger Uygulama Tanıtımı
WhatsApp Messanger Android ve diğer akıllı telefonlarda kullanılabilinen bir akıllı telefon mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp, arkadaş ve aileniz ile mesajlaşabilmeniz için 3G veya (mümkün olduğunda) WiFi bağlantınızı kullanır. Mesaj, resim, sesli not ve video mesajları gönderip alabilmek için SMS'ten WhatsApp'a geçiş yapın. İlk yılı ÜCRETSİZ! (sonrasında yıllık/0.99 ABD Doları)

NEDEN WHATSAPP KULLANMALI:
GİZLİ BİR ÜCRET YOK: Siz ve arkadaşlarınız uygulamayı indirdikten sonra, uygulamayı istediğiniz kadar sohbet etmek için kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınıza günde bir milyon mesajı ücretsiz olarak gönderin WhatsApp internet bağlantınızı kullanır: 3G/ EDGE veya mümkün olduğunda Wi-Fi.

ÇOKLU MEDYA: Arkadaş ve kişilerinize Video, Görüntü ve Sesli Notlar gönderin.

GRUP SOHBETİ: Kişilerinizle grup konuşmalarının tadını çıkartın.

ULUSLARASI ÜCRETLER YOK: Uluslarası eposta göndermek için fazladan bir ücret ödenmediği gibi, uluslararası WhatsApp mesajları göndermenin de bir maliyeti yoktur. Dünyanın her yerindeki arkadaşlarnızla, telefonlarında WhatsApp Messenger yüklü olduğu sürece can sıkıcı uluslararası SMS ücretleri ödemeden sohbet edin.

PİN VE KULLANICI İSİMLERİNE HAYIR DEYİN: Başka bir PİN veya kullanıcı ismi hatırlamayı neden kafanıza takacaksınız ki? WhatsApp, tıpkı SMS gibi telefon numaranız ile çalışır ve var olan telefon rehberiniz ile mükemmel bir şekilde bütünleşir.

OTURUM AÇMA/KAPATMAYA GEREK YOK: Diğer bir bilgisayar veya cihazda oturumunuzun kapanacağı şaşkınlığına son. Bildirimler ile WhatsApp HER ZAMAN AÇIK ve HER ZAMAN BAĞLI.

ARKADAŞ EKLEMEYE GEREK YOK: WhatsApp, kişileriniz ile otomatik olarak bağlanmak için Telefon Rehberiniz kullanılır. WhatsApp Messager'ı olan arkadaşlarınız otomatik olarak görüntülenir.

ÇEVRİMDIŞI MESAJLAR: Bildirimleri gözden kaçırırsanız veya telefonunuz kapalı olsa bile WhatsApp, uygulamayı bir sonraki kullanımınıza kadar mesajlarınızı çevrimdışı olarak saklar.

VE ÇOK DAHA FAZLASI: Konum paylaşın, Kişi bilgilerini gönderip alın, Özel arka plan belirleyin, Özel bildirim sesleri ayarlayın, Manzara modunda kullanın, Mesaj zaman gösteriminden yararlanın, Sohbet geçmişinizi epostalayın, Toplu Mesaj yayınlayın ve aynı anda birçok arkadaşlarınıza MMS mesajları gönderin ve çok daha fazlasını gerçekleştirin!

Etiketler:
Galaxy Young GT-S6310 WhatsApp Yükleme, Galaxy Note Wi-Fi 8.0 GT-N5110 WhatsApp Yükleme, Galaxy Fame GT-S6810P WhatsApp Yükleme, Galaxy S III Mini GT-I8190 WhatsApp Yükleme, Galaxy Camera EK-GC100 WhatsApp Yükleme, Galaxy Note II GT-N7100 WhatsApp Yükleme, Galaxy Note 10.1 GT-N8005 WhatsApp Yükleme, Galaxy S4 GT-I9500 WhatsApp Yükleme, Galaxy Beam GT-I8530 WhatsApp Yükleme, Galaxy Tab 2 10.1 GT-P5100 WhatsApp Yükleme, Galaxy Tab 2 10.1 Wi-Fi GT-P5110 WhatsApp Yükleme, Galaxy S III GT-I9300 WhatsApp Yükleme, Galaxy Ace 2 GT-I8160 WhatsApp Yükleme, Galaxy Tab 2 7.0 GT-P3100 WhatsApp Yükleme, Galaxy Y Duos GT-S6102 WhatsApp Yükleme, Galaxy Note GT-N7000 WhatsApp Yükleme, Galaxy S Advance GT-I9070 WhatsApp Yükleme, Galaxy Tab 7.7 GT-P6800 WhatsApp Yükleme, Galaxy Tab 7.0 Plus GT-P6200 WhatsApp Yükleme, Galaxy Y GT-S5360 WhatsApp Yükleme, Galaxy Ace Plus GT-S7500 WhatsApp Yükleme, Galaxy W GT-I8150 WhatsApp Yükleme, Galaxy S Wi-Fi 3.6 YP-GS1 WhatsApp Yükleme, Galaxy R GT-I9103 WhatsApp Yükleme, Galaxy Tab 10.1 GT-P7500 WhatsApp Yükleme, Galaxy Tab 8.9 Wi-Fi GT-P7310 WhatsApp Yükleme, Galaxy Tab 8.9 GT-P7300 WhatsApp Yükleme, Galaxy S Wi-Fi 5.0 YP-G70 WhatsApp Yükleme, Galaxy S Wi-Fi 4.0 YP-G1 WhatsApp Yükleme, Galaxy Gio GT-S5660 WhatsApp Yükleme, Galaxy S II GT-I9100 WhatsApp Yükleme, Galaxy Tab 7GT-P1010 WhatsApp Yükleme, Galaxy Ace GT-S5830 WhatsApp Yükleme, Galaxy S Super Clear LCD GT-I9003 WhatsApp Yükleme, Galaxy Pocket GT-S5300 WhatsApp Yükleme, Galaxy Tab 7 GT-P1000 WhatsApp Yükleme, Galaxy Grand SCH-I879 WhatsApp Yükleme, Galaxy S GT-I9000 WhatsApp Yükleme

Android WhatsApp Messenger hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 1 ,bu hafta 3 , bu ay 4 , bu yıl 54 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 1131 whatsapp ücretsiz whatsapp indir android whatsapp messenger whatsapp messenger indir bedava mesajlaşma programı ücretsiz mesaj programı yükle cep bedava mesajlaşma programı cep ücretsiz mms programı indir
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim