Son Aramalar
Application Creator programını download et , Application Creator programını indir

Araçlar » Programlama » Application Creator

Application Creator 2.5
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir 51.7 MB
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Windows XP/Vista/7/8
Üretici:
Ekleyen:
Application Creator - Program Yapma Uygulaması

Application Creator Program Tanıtımı
Application Creator ile artık istediğiniz veritabanı programını kendiniz yapabilirsiniz. Size bir veresiye programımı lazım yoksa bir haftalık ders programı çizelgesi mi yoksa ziyaretçi kayıt programımı istediğiniz her türlü programı Application Creator kullanarak yapabilirsiniz. Hatta yaptığınız programları satarak para bile kazanabilirsiniz. İstediğiniz programı hiç uğraşmadan 5dk içinde yazabilirsiniz. Application Creator bununla sınırlı değildir aşağıda programın özelliklerine göz atabilirsiniz.

* Kendi programlarınızı çok kısa sürede yapabilirsiniz.
* İsterseniz yaptığınız programa kullanıcı adı ve şifre ekleyebilir ve programa böyle giriş yapılmasını sağlayabilirsiniz.
* Programlarınızın rapor veya fatura yazdırmasını sağlamak için programa uygun bir rapor tasarlayabilirsiniz.
* Veritabanını kolayca oluşturabilir ve gerekli alanlara istediğiniz özellikleri atayabilirsiniz.
* Programlarınızı demo ve tam sürüm olarak iki farklı tipte oluşturabilirsiniz. Ayarlar penceresinden program tipini tam sürüm seçtiğinizde programda hiç bir kısıtlama olmaz kayıt sayısı sınırsızdır eğer demo seçerseniz programa girilen kayıt sınırını seçebilir ve kullanıcıya daha fazla kayıt girmek istiyorsa satın almasını sağlayabilirsiniz.
* EN ÖNEMLİ ÖZELLİK: Yaptığınız programların C# kaynak kodlarını elde edebilirsiniz. Ve istediğiniz gibi programdan değiştirebilirsiniz. Programın C# kaynak kodları Application Creator yapay zekası sayesinde bir kaç saniye içinde yazılır ve dosya olarak kaydedilir. Hem de hiç hata olmadan. Sizde Application Creator programının mükemmel özelliklerini kullanarak kendi programlarınızı yazmak için programın tam sürümünü satın alın.


Program yenilendi. Kısa bir süre için program fiyatı 30TL dir sakın kaçırmayın.

Application Creator hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 4 , bu yıl 23 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 124 program yapma application creator uygulama yapma programı program yapma programı indir program üretme application creator download
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim