Son Aramalar
Ashampoo Anti-Malware programını download et , Ashampoo Anti-Malware programını indir

Güvenlik » Anti-Spyware » Ashampoo Anti-Malware

Ashampoo Anti-Malware 1.2.1
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir 187 Mb
Lisans:
Süre Kısıtlamalı / 40 Gün
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows 2000/XP/Vista
Üretici:
Ekleyen:
Ashampoo Anti-Malware - Ashampoo Anti-Malware bir casus yazılım engelleme programıdır

Ashampoo ® Anti-Malware Program Tanıtımı
Sonradan üzülmektense daha iyi bir güvenlik sloganıyla piyasaya giren bir casus yazılım programıdır.

Ashampoo AntiSpyWare ve Ashampoo AntiVirus sıfırdan geliştirilmiştir ve hepsi bir arada çözümde en iyi iki teknolojileri birleştiriyor. Kapsamlı güvenlik çözümü bilgisayarınızın performansına yük koymadan virüsler, truva atları, solucanlar, kötü amaçlı yazılımlar, rootkitler, botlar, casus yazılımlar ve reklam yazılımları gibi zararlılardan verilerinizi korur. Buna ek olarak, yazılım ödül kazanan Ashampoo WinOptimizer programımıza dayalı çeşitli güvenlik araçları (ör; File Wiper, Internet Cleaner, Startup Tuner vb.) sunuyor. Yenilikçi tasarımı ve sezgisel GUI sayesinde, Ashampoo Anti-Malware kullanımı çok kolaydır.

Truva Atları, Casus Yazımlar, Solucanlar, Dialer & Co.

Ashampoo Anti-Malware aşağıdaki tehditlere karşı güvenilir koruma sağlar:

Keylogger, Truva Atları, Rootkitler:
Bir keylogger tüm klavye aktivitelerinizi gizlice kaydeder. Örneğin; çevrimiçi bankacılık kullanırken hesap bilgilerini kaydeder. Truva atları bilgisayarınıza yetkisiz erişimler sağlayan gizli programlardır. Sözde rootkitler aynı kötü yazılım katagorisindedirler ve anti-virus programlarının hedefindedirler. Ashampoo Anti-Malware “gizli” kötü amaçlı yazılımları ve hatta rootkitleri (Rootkit Detector 2 yardımıyla) belirler ve güvenli bir şekilde temizler.

Solucanlar, Virüsler, Botlar:
Solucanlar, virüs içerebilen ekli e-posta dosyalarıyla ve diğer kötü amaçlı yazılımlarla bulaşabilir. Virüsler, solucanlar aksine bant genişliği kullanan bir bilgisayar ağı bilgisayarınıza daha çok zarar verir. Ekli dosyalar bir kez açıldığında büyük zararlara neden olabilir. Daha yeni ağ tehditleriyle sayısız bilgisayar açıkları yoluyla enfekte olan ve bu sayede solucan oluşturan bilgisayar korsanının kontrolü altında olan zombi bilgisayarlar haline getiren sözde botnetler vardır. Ashampoo Anti-Malware ile solucanların, virüslerin ve botların bilgisayarınıza zarar verme gibi bir şansları olmaz ve güvenli bir şekilde temizlenirler.

Dialer:
Dialer, internete bağlandığınız zaman bilinmeyen bir sağlayıcı ile yetkisiz bağlantılar için bilgisayar modemini kullanan küçük programlardır. Bunu yaparken, her yeni bağlantıyla çevrimiçi hızla artan faturalar görmenize neden olabilir. Ashampoo Anti-Malware Dialer’ın herhangi bir zarar vermesini önler.

Casus Yazılım, Reklam Yazılımı, Hijacker, Çerezler:
Kişisel verileriniz ve çevrimiçi alışkanlıklar çeşitli nedenlerle birçok şirket için değerlidir. Sizin izniniz olmadan toplanan bilgileri para için satarlar, reklam amaçlı kullanırlar ya da kötüye kullanırlar – basitçe şirketler gizliliğinizi tehdit edecek ve kişisel veri casusluğu (casus yazılım) yapacak yazılımlar yükleme konusunda tereddüt etmezler. Ancak, reklam yazılımı terimi kullanıcı izni olmadan reklamlar gösteren yazılım anlamına gelir. Bu reklamlar baş belası olabilir ve kurtulmak zor olabilir.Hijacker kullanıcı rızası olmadan bilinmeyenli sayfaları tekrar ve tekrar gösterir. Öte yandan, çerezler internetle ilgili bilgi topladığından doğrudan tehdit değildir ve üçüncü şahıslarla bağlantılıdır. Ashampoo Anti-Malware casus yazılımlardan, reklam yazılımlarından ve diğer casuslardan sizi kurtarır.

Ashampoo Anti-Malware hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 3 , bu yıl 42 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 420 ashampoo anti-malware malware programı indir ashampoo anti-malware yükleme
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim