Son Aramalar
BitMeter OS (Mac) programını download et , BitMeter OS (Mac) programını indir

Mac » İnternet » BitMeter OS (Mac)

BitMeter OS (Mac) 0.8.0
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir 525 KB
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Mac
Üretici:
Ekleyen:
BitMeter OS (Mac) - BitMeter OS ile machintosunuza virüs girmesini engelleyin

BitMeter OS (Mac) Programı Tanıtımı
BitMeter OS internet tarayıcısı içerisinde çalışan bir internet trafik kontrol yazılımıdır. İndirme ve yükleme geçmişi, o an ki internet hızını hem grafiksel hem de sayısal olarak görüntüleyebilir.

Program kurulduktan sonra internet tarayıcınızı açarak otomatik olarak çalışmaktadır. Masaüstündeki veya başlat menüsündeki simgesine tıklayarak da çalıştırılabilen program internet tarayıcınız kapatılsa bile arka planda çalışmaya devam eder ve siz tekrar açtığınızda mevcut bilgileri görüntüleyebilir.

BitMeter OS hem grafiksel hem de sayısal olarak indirme ve gönderme hızını görüntüleyebilir. Ayrıca indirme ve gönderme miktarlarını da gösterebilir. Hız bilgisi istenildiği taktirde tarayıcı başlık çubuğunda da görüntülenebilir.

BitMeter OS hesaplama aracı ile bir dosyayı ne kadar sürede indirebileceğinizi hesaplayabilir. Bunun için mevcut hızınızı kullanabilir veya siz manuel olarak hız girişi yapabilirsiniz.

Program günlük, aylık, yıllık ve toplam olarak internet kullanım miktarınızın istatistiğini tutabilir. Ayrıca dakika, saat veya gün olarak kullanım istatistiğinizi grafiksel olarak gösterebilir.

Programın en güzel özelliklerinden biri RSS besleme özelliğidir. Bu özellik sayesinde RSS okuyucunuz ile otomatik olarak bilgi alabilirsiniz. Bu özellik bilgisayar başında olmasanız bile size bilgi iletmektedir. Ayrıca herhangi bir bilgisayardan RSS okuyucunuza bağlanarak internetinizin ne kaldır kullanıldığını öğrenebilirsiniz.

BitMeter OS`ın bir diğer özelliği alarm özelliğidir. Bu özellik ile belirlediğiniz indirme ve/veya gönderme miktarı aşıldığında sizi uyarabilir.

Program arayüzü istenildiği taktirde Preferences menüsü altından kişiselleştirilebilir. Bu menü altında grafik renk seçenekleri, birim değişikliği bölümü, RSS beslemesi, güncelleme sıklığı gibi ayarlamalar yapılabilir.

BitMeter OS (Mac) hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 3 , bu yıl 61 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 476 mac internet kontrol machintosh virüs kontrol programı
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim