Son Aramalar
Calibre (Macintosh) programını download et , Calibre (Macintosh) programını indir

Mac » Çeşitli » Calibre (Macintosh)

Calibre (Macintosh) 1.26.0
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir 82.9 MB
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Mac OS X
Üretici:
Ekleyen:
Calibre (Macintosh) - Machintos için kütüphane programı indir Calibre

Calibre (Macintosh) Programı Tanıtımı
Calibre, açık kaynak kod sistemine sahip, Windows haricinde Linux ve Macintosh işletim sistemlerini de destekleyen bir e-kitap kütüphane yöneticisidir.

Program hemen hemen tüm e-kitap dosya biçimlerini (CBZ, CBR, CBC, CHM, EPUB, FB2, HTML, HTMLZ, LIT, LRF, MOBI, ODT, PDF, PRC, PDB, PML, RB, RTF, SNB, TCR, TXT, TXTZ) destekler. Ayrıca e-kitap dosya uzantılarını birbiri arasında dönüştürebilir. Bu dosyalar daha sonra bilgisayar haricinde taşınabilir bir cihazda ( SONY PRS line, Barnes & Noble Nook line, Cybook Gen 3/Opus, Amazon Kindle line, Entourage Edge, Longshine ShineBook, Ectaco Jetbook, BeBook/BeBook Mini, Irex Illiad/DR1000, Foxit eSlick, PocketBook line, Italica, eClicto, Iriver Story, Airis dBook, Hanvon N515, Binatone Readme, Teclast K3 and clones, SpringDesign Alex, Kobo Reader, various Android phones, iPhone/iPad.) da kullanılabilir.

Program içine eklenen bi e-kitabın ayrıntılı bilgisine sahip olunup ve istenirse internetten kapak ve veri güncellemesi alınabilir. Bu sayede veritabanı içine e-kitabın eksik bilgileri tamamlanmış olunur.

Edit Metadata kısmından seçilen kitabın adı, yazarı, alt başlığı, kapağı, tarih, yayıncı, etiket bilgisi gibi bilgiler değiştiirlip/güncellenebilir. Bu kısımda metin düzenlemesi şablonu içinde yorum da eklenebilir.
Convert Books içinden veritabanı içine eklenen e-kitapların birbiri arasında dönüştürmesi yapılabilir. Örneğin, bi PDF başka bir dosya uzantısına kolay bir şekilde çevrilebilir.
 • E-kitap koleksiyon yöneticisi. Başlık, yazar, yayınlanma tarihi, eklenme tarihi, derece, seri, kapak resmi gibi bilgiler girilip, düzenlenebilir.
 • Çok sayıda dosya türü arasında dönüştürme yapabilir.
 • EBook reader (EKitap okuyucu) ile eşleştirme yaparak kitap ve bilgi aktarımı yapılabilir.
 • Otomatik web sitesi ve RSS beslemesinden bilgi alıp, aygıta bağlanabilir ve kitap yüklemesi yapabilir.
 • Bütün e-kitap dosya biçimlerini görüntüleyebilecek dahili görüntüleyiciye sahip.
 • Diske sadece Epub olarak ya da diğer biçimlerde kaydedebilir.
 • Onlarca site içinde otomatik kitap araması yapabilir.
 • Kitaplar, Hotmail, Gmail gibi e-posta sunucuları kullanılarak gönderilebilir.
 • Araç türü, dosya türü, dönüştürme girdisi, çıktısı, girdi grafiği, katalog oluşturucu, kullanıcı arayüz eylemi, Epub düzeltici, tercih eklentileri düzenlenebilir/değiştirilebilir/eklenebilir.
 • Ücretsiz.
 • Windows, Macintosh ve Linux desteğine sahip.
 • Intel desteğine sahip.

  Calibre (Macintosh) hakkında yapılan son 3 yorum

   Henüz yorum eklenmedi
     
   Ad soyad *
   Mail
   Yorum *
   Güvenlik Kodu

  (*) Gerekli alanlar.
 • Bu program bu gün 0 ,bu hafta 1 , bu ay 3 , bu yıl 46 kez indirildi
      Toplam indirilme sayısı : 289 mac kütüphane programı calibre mac
  Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
  bildirim