Son Aramalar
DriverEasy programını download et , DriverEasy programını indir

Sürücü ve Driver » Yazıcı Driverları » DriverEasy

DriverEasy 4.5.4
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir 2.9 MB
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Ekleyen:
DriverEasy - Otomatik Driver Kurma Programı

DriverEasy Program Tanıtımı
DriverEasy, bilgisayarınızda eksik olan veya eski tarihli sürücüleri bularak bunları indirmenize ve bilgisayarınıza kurmanıza olanak tanıyan başarılı bir programdır.

DriverEasy ile tek tek sürücü bulup güncelleme derdiniz bitiyor.

Program kolay anlaşılır bir arayüze sahiptir. Tarama sonucunda tespit edilen güncellemeler size bildirilir. Ayrıca hızlı Windows Güncelleme özelliğine de sahiptir.

DriverEasy ile tek yapmanız gereken taramayı başlatmak ve tarama sonunda bilgisayarınızda bulunan donanımlara ait eksik sürücüleri indirerek kurmaktır. Program deneme sürümünü kullandığınız için indirmek istediğiniz sürücüleri maksimum 30KB/s hızı ile indirebiliyorsunuz.

Program içerisinde bulunan "araçlar" menüsü altında donanım bilgilerini görüntüleyebileceğiniz gibi, bir yedekten sistem geri yüklemesi bile yapabilirsiniz. Sonuç olarak türünün en iyi örneklerinden olan DriverEasy, sürücülerle uğraşmak istemeyen kullanıcılar için doğru seçim olabilir.

Genel Özellikleri:
Bilinmeyen aygıtların sürücülerini tespit eder.
Sürücülerinizi güncel tutar.
1 milyondan fazla sürücü veritabanına sahiptir.
2 kat daha hızlı windows güncellemesi sağlar.
Kolay kullanımlıdır.
32-bit ve 64-bit desteği vardır

DriverEasy hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 2 , bu yıl 50 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 239 drivereasy driver bulucu sürücü bulma programı sürücü kurma programı driver kurma programı indir drivereasy yükle
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim