Son Aramalar
Firefox Aurora programını download et , Firefox Aurora programını indir

İnternet » Tarayıcı » Firefox Aurora

Firefox Aurora 28.0b2
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir 25 MB
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Windowns XP/Vista/7/8
Üretici:
Ekleyen:
Firefox Aurora - Firefox Aurora yükleme

Firefox Aurora Programı Tanıtımı
Aurora, Firefox`ün kararlı sürümünde bulunacak özellikleri denemek için Mozilla Vakfı tarafından yayınlanan ücretsiz ve açık kaynaklı bir tarayıcıdır.

Firefox`ün kullanışlı arayüzünü kullanan Aurora`da Firefox`den farklı olarak bir geri bildirim düğmesi bulunmaktadır. Geri bildirim düğmesine tıkladıktan sonra işin içine biraz İngilizce giriyor maalesef. Firefox beni sevindirdi. Çünkü... ve Firefox beni üzdü. Çünkü... diye iki geri bildirim seçeneği karşınıza çıkıyor. Bu seçeneklerden birisini tercih ederek geri bildirimi gönderiyorsunuz. Ayrıca Firefox`ün Kullanıcı araştırmaları adı altında bir anket sistemi mevcut. Dilerseniz bu kullanıcı araştırmalarını devre dışı bırakabiliyorsunuz.

indir.com olarak yaptığımız incelemelerde Firefox`ün kullanıcı düşüncelerine çok önem verdiği kanısına vardık. Aurora`nın diğer bir güzel özelliği ise menü çubuğunun kullanışlı, kolay ve sade olmasıdır. Aslında bu özellik Firefox`da de mevcut olduğu için Aurora`ya özgü bir özellik değil.

Aurora`nın son sürümünde geliştiriciler %25/30 oranında daha az bellek kullanımına gitmişler. Bu düşürme sayesinde amaç 2011 sonuna doğru çıkması planlanan Firefox 7`ye en hızlı tarayıcı unvanını kazandırmak.

Firefox Aurora hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 0 , bu yıl 39 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 347 fireox aurora firefox aurora indir firefox beta
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim