Son Aramalar
Fotoğraf Düzenleyici programını download et , Fotoğraf Düzenleyici programını indir

Grafik - Resim » Düzenleyiciler » Fotoğraf Düzenleyici

Fotoğraf Düzenleyici 5.3
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir 6.10
Lisans:
Özellik Kısıtlamalı - Demo
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows NT/2000/2003/XP/Vista
Üretici:
Ekleyen:
Fotoğraf Düzenleyici - Photo Stamp Remover fotoğraf düzeltme programıdır

Program Hakkında
Photo Stamp Remover, fotoğraf düzeltme programıdır. Fotoğraflar üzerinde bulunan leke, tarih, filigran ya da buna benzer işaretleri temizleyip kaldırabilir. Program, bu işlemi temizlik yapılacak alandaki piksel dokusunu bu alanın içine doldurmak suretiyle gerçekleştiriyor. Dakikalar içerisinde resimler/fotoğraflar üzerindeki lekeler kaldırılabilir.

Eski fotoğraflar yenileştirilebilir, fotoğraftaki istenmeyen kısımlar, logo, tarih gibi istenmeyen işaretler kaldırılabilir, rötuş yapılabilir.

Öncelikle Add files ya da Add folder yoluyla bir resim dosyası seçilir. Daha sonra Rectangular (dikdörtgen), Region (bölge) ve Color Picker (renk seçici) aracı kullanılarak kusurlu alan seçilir. Preview Result (öngörünüm sonucu) tuşuna basıldığında geçerli resmin sonucu gösterilir. Save Result (sonucu kaydet) ile kayıt işlemi gerçekleşir.

Program JPEG, BMP, GIF, PNG dosya türlerini destekler. Türkçe hariç çoklu dil desteğine sahip.

Kısıtlama ve lisans:
Programın bu deneme sürümünde kayıt kapalıdır. Bu doğrultuda ancak satın aldığınız takdirde bu işlem gerçekleşir. Satın almadan önce programın yararlı olup olmadığına bakılabilir. Lisanslı fiyatı ise 39.95$`dır.

Fotoğraf Düzenleyici hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 2 , bu yıl 68 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 9747 fotoğraf düzeltme programı indir fotoğraf düzeltici indir photo stamp remover indir photo stamp remover yükle
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim