Son Aramalar
Icon Catcher programını download et , Icon Catcher programını indir

Grafik - Resim » Çeşitli » Icon Catcher

Icon Catcher 4.2.37
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir 738 Kb
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
Ingilizce
İşletim Sistemi:
Windows
Üretici:
Ekleyen:
Icon Catcher - Icon Catcher indir icon yapıcı ikon yapma programı indir

Icon Catche Program Hakkında
Icon Catcher ile dosyalarınızın simgelerini (iconlarını) kendiniz oluşturabilirsiniz. Program bilgisayarınızdaki tüm resimleri ve iconları bulup, bunların arasından istediğinizi seçmenizi veya bilgisayarınızdan çektiğiniz bir resimi istediğiniz bir dosyaya simge (icon) yapmanızı sağlıyor.

"Find All" tuşuna basarak bilgisayarınızı tarayıp, tüm icon dosyalarını ve resimleri bulabilir ve bunlardan istediğiniz seçip "Save Selected" tuşuna basarak icon (simge) dosyası olarak kaydedebilirsiniz.

Ayrıca "Capture" tuşuna basarak da bilgisayarınızın ekranın bir bölümünün fotoğrafını çekip icon olarak kaydedebilir ve bu iconu istediğiniz bir dosyanın simgesi olarak kullanabilirsiniz.

Programın tam sürümünü 14.95$ ödeyerek üretici sitesinden satın alabilirsiniz.

Lütfen Dikkat: Herhangi bir dosyanın simgesini değiştirmek için dosyaya sağ tıklayıp, "Özellikler" bölümünden "Simge Değiştir" tuşuna basmanız yeterlidir.

Icon Catcher hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 1 , bu ay 4 , bu yıl 66 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 736 icon catcher ikon yap ikon yapıcı ikon yapma programı indir
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim