Son Aramalar
ingilizce öğrenme programı programını download et , ingilizce öğrenme programı programını indir

İş - Ofis » Eğitim » ingilizce öğrenme programı

ingilizce öğrenme programı 12.02.0
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir 27.3 MB
Lisans:
Süre Kısıtlamalı / 30 Gün
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP
Ekleyen:
ingilizce öğrenme programı - Open Book ingilizce öğretici ingilizce çalışma programı ingilizce öğrenme

Open Book Program Tanıtımı
İngilizce öğrenebileceğiniz eğitim programıdır. Kendi hazırlayacağınız ya da önceden hazırlanmış bir çalışma, deyim ya da kalıp sözlüğünü yüklersiniz ve sizi test eder. Eğer kendi çalışma sözlüğünüzü kendiniz hazırlamak isterseniz bir editör programı da mevcut.

Hem programın hem de editör programının kullanımları gayet basit. Burada sözlük ile kastedilen en çok 400-500 kelime ile hazırlanan ve İngilizcede, Türkçede en çok kullanılan kelimeleri kapsayan bir sözlük olup isterseniz kendiniz daha genişlerini de hazırlayabilirsiniz. Programı açtığınızda sizden bir sözlük yüklemenizi ister. Burada "Openbook" kurduğunuz klasörden "Vocabulary" isimli klasöre bakın. Burada hiç İng-Tür sözlük olmadığını göreceksiniz.

Üreticinin sitesine gidin ve "Vocabulary" kısmından bir sözlük indirerek "Vocabulary" klasörünüze koyun. Openbook sadece İngilizce öğrenmek için değildir. İsterseniz herhangi bir dil için sözlük hazırlayabilirsiniz. O dili öğrenebilirsiniz. Zaten üretici sitesinde birçok sözlük mevcut.

Program test mantığı ile çalışıyor. Program süre/kullanım kısıtlamalıdır; ama kendiniz bir Eng-Tur sözlük hazırlayıp üreticiye gönderirseniz size programın ücretsiz olarak lisansını gönderiyor.

Satın alacağım diyorsanız, programın tam sürümü 25.00$`dır.

ingilizce öğrenme programı hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 2 , bu yıl 49 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 12980 open book open book download ingilizce öğrenme programı indir
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim