Son Aramalar
ip değiştirme programı programını download et , ip değiştirme programı programını indir

Güvenlik » Gizlilik » ip değiştirme programı

ip değiştirme programı
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir
Lisans:
Süre Kısıtlamalı / 3 Gün
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows 2000/2003/XP/Vista
Ekleyen:
ip değiştirme programı - Easy-Hide-IP indir yasak sitelere girme ip değiştirme programı

Easy-Hide-IP, anonim sunucu uygulamasıdır. Program sayesinde anlık haberleşme araçları, web tabanlı e-posta servisleri, haber grupları, web blog siteleri, forumlar ya da çeşitli sebeblerle giremediğiniz sitelere kendi IP numaranızı gizleyerek başka sunucu ve ülke üzerinden bağlanabilirsiniz.


www.indirkardes.com Editörü Yorumu: Bir nevi gizli ip, ip değiştirerek giremediğiniz sitelere girme programıdır. Bu program sayesinde artık yasak site kalmayacak, yasak sitelere girme programı da diyebileceğimiz bu programı sitemizden indirerek kullanabilirsiniz.


Kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Öyle ayrıntı ve ayarlarla uğraşmadan hızlı ve kolay bir şekilde çalışılabilir. İnternet sitelerinde gerçek IP adresinizi gizleyerek farklı bir adres üzerinden dolaşmış olursunuz.

ISS`ler tarafından konulan yasak ya da çeşitli sebebler yüzünden engellenen, sansürlenen sitelere farklı bir yolla (bir çeşit eve arka kapıdan girmek gibi) girebilirsiniz. Eğer bir web sitesi belirli ülkelerden gelen kullanıcılar için sınırlama getirdiyse bu vekil adresleri kullanarak bu sitelere girebilirsiniz. Tüm internet trafiği uzak sunucular üzerinden yönlendirilir.

Eğer bir foruma girmiş ve forum yöneticisi tarafından yasaklanmışsanız (IP engelleme), bilgisayarınızdaki tanımlama bilgilerini sildikten sonra tekrar giriş yapabilirsiniz.

Tek pencere içinde herşeyi yapabilirsiniz. Orta kısımda gerçek IP adresiniz, hemen altında ise gizlenmiş (veya korunmuş) IP adı gözükür. Yapmanız gereken sadece `Hide IP Now` tuşuna basmak. Hemen size IP ataması yapılır. Ayarları eski durumua getirmek için `Restore Real IP` tuşuna basmanız yeterli olur. Kurulum sonunda yeniden başlatmak istiyor (restart).

Program İnternet Explorer, Opera, Firefox, Avant Browser gibi çeşitli web tarayıcıları destekler.

Kısıtlama ve lisans:
Programı 3 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 19.95$`dır.

ip değiştirme programı hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 1 , bu ay 5 , bu yıl 63 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 15958 easy-hide-ip ip değiştirme programı indir yasak sitelere girme programı
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim