Son Aramalar
iSpy programını download et , iSpy programını indir

İş - Ofis » Sektörel » iSpy

iSpy 5.8.6.0
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir 20.4 MB 64 BIT İNDİR
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows XP/Vista/7/8
Üretici:
Ekleyen:
iSpy - Web Kameranızı Güvenlik Kamerasına Dönüştürme Programı

iSpy Program Açıklaması
iSpy Bilgisayarınızda bulunan kamerayı güvenlik kamerası olarak kullanmanıza imkan sağlayan kullanıcı dostu bir yazılımdır.

iSpy ile Web Kameranızı Artık Bir Güvenlik Kamerası

iSpy, bilgisayarınızdaki mikrofon ve kamerayı harekete ve sese duyarlı, kayıt ya da izleme yapılabilen birer güvenlik sistemine dönüştüren ücretsiz bir programdır.

Program ile birden fazla kamera ve mikrofon ekleyebilir, dilerseniz birden fazla bilgisayarı aynı web arayüzü ile kontrol edebilirsiniz. Dahili web sunucusu ile iSpy web sayfası üzerinden görüntüleri flash olarak izleyebilirsiniz. Eğer mobil telefonunuzla görüntülere erişmek isterseniz http://www.ispyconnect.com/mobile  adresindeki mobil arayüzden uyumlu (MP4) dosya biçiminde sunulan görüntüleri izleyebilirsiniz.

Güvenlik kaydını harekete ya da sese duyarlı olarak aktif etmenin dışında zamanlayabilirsiniz de. Program ses ya da hareket tespit ettiğinde dilerseniz başka bir programı çalıştırabilir ya da size SMS gönderilmesini sağlayabilir.

iSpy hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 1 , bu ay 5 , bu yıl 30 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 157 güvenlik kamaerası programı ispy güvenik kamera programı indir ücretsiz kamerayı güvenik kamerası yapma ispy indir
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim