Son Aramalar
MetaProducts Mozilla FireFox Plug-In programını download et , MetaProducts Mozilla FireFox Plug-In programını indir

İnternet » Tarayıcı Eklentileri » MetaProducts Mozilla FireFox Plug-In

MetaProducts Mozilla FireFox Plug-In 1.0
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir 1 Mb
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows / TüMü
Ekleyen:
MetaProducts Mozilla FireFox Plug-In - ücretsiz MetaProducts Mozilla FireFox Plug-In indir

Bu eklenti; MetaProducts tarafından üretilen ve kullanan herkes tarafından birçok özelliği ile beğenilen, Download Express, MassDownloader indirme yöneticilerinin, Mozilla Firefox 2.x versiyon, Netscape 8.x (8 ve üzeri) internet tarayıcılara uyumlu çalışmasını sağlamaktadır.

Ayrıca yukarıda adları verilen internet tarayıcıların sağ tıklama menüsüne “Download Express ile indir” seçeneğinin konulmasını sağlıyor.

Bilindiği üzere Mozilla Firefox un kendi içinde bir indirme yöneticisi mevcut, fakat dosya indirdiğiniz bazı sunuculardan kaynaklanan kesilme, indirmeye ara verme sonrası tekrar başlatma halinde oluşan sorunların çoğunda bu indirme yöneticisi yetersiz kalabiliyor.
Bu gibi sorunların çoğunun önüne Download Express in becerikliliği ile geçilmiş oluyor.

ÖNEMLİ NOT :
Bu eklentiyi Mozilla Firefox ve Netscape internet tarayıcılarınız ile kullanabilmeniz için sisteminizde Download Express veya MassDownloader programlarından birisinin kurulu olması gerekmektedir.
Editörün Yorumu :
Birçok indirme yöneticisini uzun süreler kullanmama rağmen hepsinin içinde bilgisayarımı en az yoran, en hızlı (herkese göre değişir), en sorunsuz, ekstra yazılım gerektirmeyen ve en önemlisi ücretsiz olarak Download Express i beğendim ve hâlâ da kullanmaktayım.

MetaProducts Mozilla FireFox Plug-In hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 4 , bu yıl 42 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 355 metaproducts mozilla firefox plug-in indir
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim