Son Aramalar
Mozilla Firefox programını download et , Mozilla Firefox programını indir

İnternet » Tarayıcı » Mozilla Firefox

Mozilla Firefox 27.0.1
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir 23.3 MB
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Windows XP/Vista/7/8
Üretici:
Ekleyen:
Mozilla Firefox - Türkçe Web Tarayıcı

Firefox Program Tanıtımı
Kişiselleştirilebilir özellikleri ve eklenti desteğiyle yıllardır en çok tercih edilen tarayıcılardan olan Mozilla Firefox\'un özellikle geliştiriciler için geliştirmeler içeren yeni sürümü yayınladı.

Web'de gezinmeyi en iyi şekle sokmak için pek çok şahane özelliği bir araya getirdik. Gezinmek Daha Kolay, Yüksek Performans, Gelişmiş Güvenlik, Güçlü Kişiselleştirme, En Yeni Teknolojiler, Evrensel Erişim.

Firefox ile gelen en ilgin özelliklerden biri kuşkusuz Aurora özelliği. "Web geliştirici > İnceleme" bölümünden ulaşabileceğiniz bu özellik sayesinde görüntülemekte olduğunuz web sayfasını 3 boyutlu hale getirebiliyorsunuz.

Mozilla Firefox hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 1 ,bu hafta 1 , bu ay 2 , bu yıl 55 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 16140 firefox son sürüm türkçe indir mozilla firefox bedava mozilla firefox indir mozilla firefox turkce indir ücretsiz mozilla firefox indir firefox mozilla
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim