Son Aramalar
Mp3 indirme programı programını download et , Mp3 indirme programı programını indir

İnternet » İndirme Yöneticileri » Mp3 indirme programı

Mp3 indirme programı 4.9.7.8
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir 6.20 MB
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows XP/Vista/7/8
Ekleyen:
Mp3 indirme programı - MP3 İndirme Programı

Super MP3 Download Tanıtımı:

Super MP3 Download ile

* MP3 indirebilirsiniz.

Daha detaylı açıklama alt taraftadır.


Super MP3 Download bir MP3 indirme programıdır. Program 100 milyonun üzerinde MP3 dosyasını ve internette müzik listelerinde olan MP3'leri indirebiliyor. Bunu yapması da oldukça kolay. Öyle karışık ve ayrıntı içinde boğulmadan sade bir arayüzle kolay bir şekilde istediğiniz MP3'ü ya da milyonlarca MP3'ü indirebilirsiniz.

Site site dolaşmakla uğraşmadan ya da birde şuraya, buraya, oraya bakayım belki bulabilirim demeden şarkıcı adı, şarkı adı ya da albüm adını yazıp, bulduğu MP3'leri indirmeye başlayabilirsiniz. Bunu yaparken de ayrı bir pencere ya da başka bir yere yönlendirme de yapmıyor.

Program tek pencere üzerinde herşeyi gerçekleştirebiliyor. indireceğiniz şarkıları ya da sadece dinleyeceğiniz şarkıları seçebiliyorsunuz.

Gelişmiş arama özelliği ile doğrudan sonuca da ulaşabilirsiniz.

'Hot Songs' kısmına tıkladığınızda Amerika'da 'Top 100' içinde yer alan şarkıları dinleyip indirebilirsiniz. Arama sonucu aynı şarkı isminden birden fazla çıkartabiliyor ama bunların kalitesi de farklı olabiliyor. Belki de bulamadığınız konser kayıtlarında bile erişebilirsiniz.

'Categories' başlığı altında aramaları belli kategorilere (ya da All-tümü) göre yapabilirsiniz. Blues, pop, rap-hip-pop, soul, rock, alternatif, jazz, folk, elektronik, klasik, dünya müziği ya da diğerleri şeklinde.

Yazının bittiği yerde size sadece programı indirip, çalıştırıp ve MP3'leri indirmek kalıyor.

Eğer bir güvenlik duvarı programı (Firewall) kullanıyorsanız, bu programın internete çıkışına izin vermelisiniz.

Kısıtlama ve lisans:
Program ücretsizdir. Fakat! Günde sadece 5 dosya indirmek üzerine ücretsiz. Eğer sınırlama olmadan indirmek istiyorsanız Pro sürümünü satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 39.95$'dır.

Virüs Kontrol Raporu

41 antivirüs programından sadece bir tanesi uyarı vermiştir. Lütfen indirmeden önce uyarımızı dikkate alınız.

Mp3 indirme programı hakkında yapılan son 3 yorum

  • maraz ali
    Mp3 indirme programı maraz ali dedi ki;

    guzel

    24.04.2013 09:32
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 5 , bu yıl 112 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 154217 super mp3 download super mp3 indir mp3 yükleme programı ücretsiz mp3 indirme programı indir
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim