Son Aramalar
Önizlemeli HTML Editor Programı programını download et , Önizlemeli HTML Editor Programı programını indir

Web Araçları » Site Tasarım ve Yönetimi » Önizlemeli HTML Editor Programı

Önizlemeli HTML Editor Programı 1.0.0.1
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir 406 Kb
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Ekleyen:
Önizlemeli HTML Editor Programı - Figerty Editor Önizlemeli html editorudur

Figerty Editor Program Tanıtımı
Figerty Editor, programının amacı html ile yazmış olduğunuz kodların bir browsera ihtiyaç duymadan önizleme olarak size sunmasıdır.

Kodu Yazdınız hemen nasıl göründüğüne artık bakabileceksiniz, program ücretsizdir.

Figerty Editor bu soruna çözüm olarak üretilmiş açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir program. Bir HTML editörü olarak görevini yerine getirirken aynı zamanda yazdığınız kodların web tarayıcıda nasıl görüneceğini de size aktarabiliyor ve böylece sizi gereksiz uğraşlardan kurtarabiliyor.

Ayrı bir pencerede tam zamanlı olarak bu uygulamayı gerçekleştiren Figerty Editor sayesinde HTML kodlarınızı yazmak oldukça kolay ve sonuçları hemen aldığınız için nerelerde yanlışlıklar yaptığınızı ve bunları düzeltme şansını çok daha hızlı bir şekilde elde edebiliyorsunuz.

Önizlemeli HTML Editor Programı hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 1 ,bu hafta 2 , bu ay 3 , bu yıl 34 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 209 figerty editor html editor programı önizlemeli kodlama programı önizlemeli html editor indir önizlemeli web site yapma programı indir
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim