Son Aramalar
Resim Kesme Programı programını download et , Resim Kesme Programı programını indir

Ses - Video » Ses/Görüntü Düzenleyiciler » Resim Kesme Programı

Resim Kesme Programı 2.6.6
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir 17.0 MB 64 BIT İNDİR
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows 2000/XP/Vista
Üretici:
Ekleyen:
Resim Kesme Programı - Avidemux Resim Kesme Programı

Avidemux Program Tanıtımı
Avidemux basit kesme işlemleri, filtrelemeler ve encoding görevleri için dizayn edilmiş ücretsiz bir video editörü.

Nerdeyse bütün video dosya formatlarını destekleyen bu program AVI, DVD uyumlu MPEG, MP4 ve ASF gibi popüler formatları birçok önemli codec kullanarak destekliyor.

Yapmak istediğiniz işlemleri ve video düzenleme görevlerinizi otomatik olarak projeler halinde yapabildiğiniz bu program güçlü scriptleme özelliklerine sahip. Linux ve Mac işletim sistemleri altında da uyumlu sürümleri bulunan program ile video kesme işlemleri hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Düzenlemeler yaptığınız, kesip biçtiğiniz görüntüleri kaydederkende hiç sorun yaşamadığınız bu program oldukça hızlı bir şekilde görevleri yerine getiriyor.

Resim Kesme Programı hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 2 , bu yıl 52 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 38792 avidemux avidemux indir resim kesme programı resim kesme programı indir bedava resim kesme programı
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim