Son Aramalar
Sessizliğin Çocukları Oyunu programını download et , Sessizliğin Çocukları Oyunu programını indir

Oyun » Aksiyon » Sessizliğin Çocukları Oyunu

Sessizliğin Çocukları Oyunu 1.0
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir 574.47 Mb
Lisans:
Deneme Sürümü - 30 Dakika
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici:
Ekleyen:
Sessizliğin Çocukları Oyunu - Göl Evi: Sessizliğin Çocukları Koleksiyoncu Sürümü Oyunu

Göl Evi: Sessizliğin Çocukları Koleksiyoncu Sürümü Oyunu
Göl Evi Koleksiyoncu Versiyonu: Sessizliğin Çocukları'nda geçmiş geleceği istila ettiğinde korkunç şeyler ortaya çıkıyor! Saklı nesneleri bul, bulmacaları çöz ve kendini, sonun, hayal bile edemeyeceğin karanlık yerlere götürmesine hazırla!

Bu hikayedeki ev kasvetli bir gölün içinde, siste saklanmaktadır ve 15 yıldır boş. Burada bir zamanlar yaşayan ailenin tek kalan şeyleri çer çöp ve korkunç sırları ortaya çıkaran ev filmleri.

Hayalet olduğu belli olan birinin işaret ettiğine göre, burada daha önce çocukluğunda yaşamış olan bir kadın ve nişanlısı, eski bir fotoğrafla başlayıp gizli bir odada biten bir gizemi çözmek için geri dönmüşler. Sisle kaplanan yerleri keşfeden ve nişanlısını maskeli yabancıdan kurtarmaya çalışan adama kılavuzluk et. Koleksiyoncu sürümü evde kalan şeytanın kim olduğunu ortaya çıkarır ve yüksek çözünürlüklü duvar kağıtları, konsept sanat içerir, bunun yanında oyunun ve adım adım açıklamanın bölümlerinde görülen dondurucu ev filmlerine erişim sağlar!

Oyun Türkçedir

Oyunun ana özellikleri
32 mini oyun
18 saklı nesne sahnesi
50 yer
On yüksek çözünürlüklü duvar kâğıtları
Strateji rehberi

Sessizliğin Çocukları Oyunu hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 1 , bu ay 5 , bu yıl 52 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 345 türkçe zeka oyunu türkçe oyun alawar oyun indir oyun indir
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim