Son Aramalar
Skype Türkçe programını download et , Skype Türkçe programını indir

İnternet » Sohbet - İletişim » Skype Türkçe

Skype Türkçe 6.14.32.104
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir 33.9 MB
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows XP/Vista/7/8
Üretici:
Ekleyen:
Skype Türkçe - Skype Türkçe Sesli ve Görüntülü Konuşma Programıdır

Skype Program Tanıtımı
Skype, dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir kişiyi Skype üzerinden ücretsiz aramanıza ve görüntülü konuşmanıza imkan tanıyan ücretsiz bir yazılımdır.

Dünyanın en popüler mesajlaşma servisi olan Microsoft Windows Live Messenger (WLM) 2013 yılı içinde kapatılacak ve yerine Skype kullanılacak. WLM kullanıcıları mevcut hesaplarıyla (Messenger hesabı, Microsoft ID) Skype'ye giriş yapabilecekler, ayrıca üye olmaları gerekmeyecek. Bu şekilde giriş yaptığınızda Messenger hesabınızdaki tüm kişiler Skype hesabınıza aktarılacaktır.

Skype, Windows Live Messenger'a göre daha modern bir arayüz ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Messenger'ın sağladığı özellikleri ücretsiz olarak barındıran Skype, ayrıca dünyanın herhangi bir yerindeki sabit hat ve cep telefonlarını düşük tarifelerle aramanıza imkan sağlıyor.

Skype Artı Yönleri
+ Ekran paylaşım özelliği
+ Ucuza tüm dünyayla konuşma imkanı
+ HD kalitesinde video konferans özelliği

Outlook ile birlikte çalışma özelliği geldi ve Outlook listesindeki kişilere Skype üzerinden ulaşma imkanı geldi.
Kişileri ararken birden çok seçenek eklendi. Artık kişiler Skype üzerinden ya da tanımlı telefon numaları üzerinden aranabilecekler.
Yeni kişilerin Skype listesine eklenmesi için arama ve kişi ekleme özelliklerinde yenilikler yaşandı.
Profil bilgileri daha erişilebilir kılındı ve bilgi seçenekleri artırıldı.
Kolay ve hızlı bir kurulumun ardından sade ve şık bir arayüz ile karşınıza çıkan Skype hesabınızla giriş yaptıktan sonra diğer Skype kullanıcıları ve telefon numarası aracılığı ile dünya üzerinde dilediğiniz kişi ile anlık iletişim kurmanızı sağlıyor. Bir iletişim programında arayabileceğiniz tüm özelliklerin bulunduğu hatta bunlara ek olarak telefon aramaları yapabildiğiniz bu ücretsiz program kaliteli görüntü aktarımı ile büyük video chat penceresinde, mükemmel ses kalitesi ile de net ve güvenli bir konuşma yapabilmenize olanak sağlıyor.

Sekmeli konuşma pencereleri arasında hızlı ve akıcı yazışmalar yapabileceğiniz Skype SMS gönderme, sesli mesaj, çevrimdışı durumda çağrı yönlendirme gibi ekstra özelliklere sahip. Benzersiz özellikleri hızlı, basit, kaliteli ve güvenli yapısı ile yepyeni bir iletişim aracına sahip olacaksınız. Tamamen Türkçe olan program hakkında daha detaylı bilgiye yine Türkçe olan üretici adresinden ulaşabilirsiniz.

Skype Türkçe hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 0 , bu yıl 50 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 377 skype messenger indir skype indir skype türkçe indir türkçe skype indir bilgisayardan görüşme programı indir
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim