Son Aramalar
SmartCam programını download et , SmartCam programını indir

Cep Telefonu » Android » SmartCam

SmartCam 1.4
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir 449 KB
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows XP/Vista/7/8
Üretici:
Ekleyen:
SmartCam - Telefon Kamerasını Bilgisayarda Kullanma Programı

SmartCam Program Tanıtımı
SmartCam Android tabanlı bir akıllı telefona sahipseniz bilgisayarınızda kamera olmasa da telefonunuzu bilgisayarda kamera olarak kullanmanıza imkan veren ücretsiz bir yazılımdır.

Bu Uygulamanın Çalışması için Android mobil versiyonuna da ihtiyacınız var ve bu nedenle kullanmadan önce Android cihazınıza gereken uygulamayı yüklemiş olmanız gerektiğini de unutmayın. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak mobil versiyonuna ulaşabilirsiniz.

Android SmartCam webcam Sürümünü Telefonunuza BURADAN yükleyin

Bilgisayarınız ve telefonunuzu aynı internet ağına bağladıktan sonra cihazlar arasındaki bağlantıyı kurabileceğiniz gibi Bluetooth bağlantıları destekleyen bir bilgisayarınız ve telefonunuz varsa internet bağlantısı gerekmeden de mobil cihazınızı webcam olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Zaman zaman bağlantı sorunlarıyla karşılaşılsa da programın ilerleyen sürümlerinde tüm bu sorunların da ortadan kalkacağına inanıyorum. Eğer bilgisayarınızda akıllı telefonunuzu kullanarak bir webcam sahibi olmak istiyorsanız programa göz atmayı unutmayın.

SmartCam hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 3 , bu yıl 37 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 177 telefonu kaera olarak kullanma smartcam cep telefonunu kamera olarak kullanma programı android smartcam galaxy bilgisarda kamera olarak kullanma cep telefonunu web kamera yapma programı
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim